Nike toimetab Niitväljal

Foto: erakogu

MSO-160424-9676

Sel pühapäeval, 24.aprillil sõlmisid Nike ametlik maaletooja Jalajälg AS ja Sportland Eesti AS koostöölepped Niitvälja Golfiga. Nike ja Niitvälja Golfi leppega pandi alus Niitvälja Nike Golfikoolile, Sportlandi ja Niitvälja Golfi koostöös sündis aga Eestis ainus Nike golfitooteid müüv golfipood.

Nike näol on tegemist brändiga, mis on tulvil innovatiivsust ning nooruslikkust ja just seetõttu soovitakse toetada noorte golfiõpinguid ja luua alus golfi kui spordiala kasvuks. Niitvälja Golfikool on täna Eesti suurim golfikool, kus treenib hetkeseisuga 100 noort ja mille eesmärgiks on seatud golfiga tegelevate noorte hulga kasvatamine ning kvaliteetse golfiõppe pakkumine.

Selle hooaja jooksul on plaanis jõuda 135 treeniva nooreni, samas parandades veel pakutava golfiõppe kvaliteeti. Juba praegu kuulub 8 Golfikooli mängijat Niitvälja Golfitähtede gruppi, kuhu kuuluvad ainult madalaima händikäpiga mängijad (0-10)

IMG_9310

Sportland on Eesti juhtiv spordi- ja vabaajatoodete jaemüüja, kelle missiooniks on muuta elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi toodete ja teenuste, mida Sportland pakub. See ühtib igati ka Niitvälja Golfi eesmärkidega ja selle reaalseks tulemuseks on Niitvälja uus pro-shop, mida opereerib koos Niitvälja Golfiga just Sportland. IMG_8943

Uues golfipoes on Baltikumi parim valik Nike Golfi tooteid ja Niitvälja golfiklubi liikmetele on Niitvälja pro shopis kogu kaup allahindlusega -20% ning aktsionärile -30%. Lisaks saab koostöös Niitvälja PROde ehk golfiõpetajatega teha Nike Golf varustuse fittingut.