Noorte rajamängude MV võitjad: Teder ja Adul

Otepää Golf & Country Clubis lõppesid täna noorte rajamängu meistrivõistlused, kus noored talusid vapralt kuuma ilma ning läbisid neli võistlusringi. Meistritiitlid läksid Estonian Golf & Country Clubi, sest võitjateks osutusid Richard Teder ja Anete Liis Adul.

Noormeeste klassis, kus osales 12 mängijat jõudsid finaali Richard Teder ja klubikaaslasest tiitlikaitsja Ruut Kangust. Seekord selge võit kuulus Tederile numbritega 6&4. Eelmise aasta pronksmedalit kordas Ralf Johan Kivi (Niitvälja Golfiklubi), kes alistas klubikaaslase Karl Kreevsi 6&5. Viies koht Henry Mägile, kes alistas esimesel lisarajal Rauno Pikka (mõlemad Estonian Golf & Country Club). Seitsmenda koha sai Robin Udodov (Niitvälja Golfiklubi), kes alistas samuti esimesel lisarajal Nils Illimar Esko (Tartu Golfiklubi). Bracket

Neidude klassis sai kindla võidu Anete Liis Adul, kes finaalis alistas Annika Koni (Tartu Golfiklubi) 7&5. Kolmas koht kuulus pärast neljandat lisarada Annabel Kadakule (Rae Golfklubi) ning neljandaks jäi Lill Kangust (Estonian Golfiklubi), kes ka poolfinaalis pidi hommikul lisaradu mängima. Viienda koha duell oli Rae Golfiklubi siseasi, milles Iiris Mätas alistas 6&5 Kirke Kiige. Seitsmes koht Marilee Linnasele (Niitvälja Golfiklubi) ning kaheksandaks jäi veerandfinaalis katkestanud Triin Marleen Ustal (Rae Golfiklubi). Bracket