Oi, kui valus kaotus

Foto: EGL

Väikeriikide Euroopa meistrivõistlustel kohtusid naiste veerandfinaalis Eesti ja tiitlikaitsja Läti.  Kuigi Eesti juhtis terve päeva, tuli lõpuks võtta vastu valus kaotus. Päeva esimeses flightis läksid rajale Foursome paarid ning seal õnnestus Karola Soel ja Triin Marleen Ustalil võtta võit 2UP. Seejärel läksid rajale individuaalmatšid, olenemata Anete Liis Aduli juhtimisest sai siiski lõpuks määravaks vastase paar chip in-i, mis pöörasid Aduli edu vastupidiseks ja tuli vastu võtta kaotus 2&1. Seetõttu oli kogu võistkonna saatus Elizaveta Sofia Reemeti otsustada. Paraku aga 18. raja lõpuks oli tablool viik ning tuli minna lisarajale, kus vastane tegi birdie ning võitis nii selle matši, kui ka kogu Eesti Läti vahelise matši. Seega tuleb meil homme leppida viienda kuuenda koha kohtumisega. Tulemused.

Elizaveta kommentaar: “Kokkuvõttes oli mäng super, tabasin 17 griini ning lõin häid lööke rajal. Ainuke suurim nõrkus oli puttamine, kuna tegin neljal griinil kolm putti.”

Anete Liis: “Olen enda tänase mänguga rahul. Tegin neli birdiet ja ühtegi suurt eksimust ei olnud. Puttamisega jäin rahule ja olin enesekindel. Vastane tegi mitu chip in-i ning päästis samuti palju, seega match oli tasavägine ja seekord siis nii.”

Karola Soe ja Triin Marleen: “Foursome-i match oli tasavägine, aga me suutsime üksteise veidi kehvemaid lööke päästa. Hoidsime eduseisu ning olime üksteisele palju toeks. Meie erinevad tugevused ja nõrkused klappisid hästi – Triinu avalöögid ning Karola rauapikkus.”