Otsime vabatahtlikke!

Lähiajal on toimumas kaks kõrgetasemelist võistlust Jõelähtmes, Estonian Golf & Country Club’is. Juba järgmisel nädalal mängitakse teisipäevast-neljapäevani (14.-16.juuli) rahvusvaheline Estonian Junior Open, kus võistlustulle asuvad seitsme riigi noorgolfarid. 

Nädal hiljem koguneb Jõelähtmes Eesti golfi paremik, et 24-26. juuli selgitada välja selle aasta Eesti löögimängu meistrid.

Vajame mõlemale võistlusele appi vabatahtlikke, kellel oleks täita erinevaid ülesandeid. Kui sa soovid näha kõrvalt tippvõistluse korraldust ning samas õppida parimatelt noortelt, kuidas mängida raja par’i, siis anna teada oma kontaktandmed ja kuupäevad, millal saaksid abis olla e-posti aadressile: tournament@golf.ee.
Korraldajate poolt on kõikidele vabatahtlikele tasuta toitlustus ja kvaliteetne golfisärk. Lisaks saab osaleda augusti alguses Estonian Golf & Country Club’is toimuval vabatahtlike golfi tänuturniiril. Kui sa golfi veel ei mängi, siis samal ajal saame teha sulle golfitutvustuse ja õhtul koos ühiselt vabatahtlikega parimaid võistlustel juhtunud momente meenutada.