Otsustava päeva eel liidriteks Varjun ja Ustal

XXX Eesti löögimängu meistrivõistlustel peeti täna teine võistluspäev. Rae golfiväljakul said mängijad täna taas nii vihma kui ka kõva tuult. Liidrikoha meestes säilitas Markus Varjun ning naistes jäi ainuliidriks Triin Marleen Ustal.

Meeste klassi valitsevad Niitvälja Golfiklubi mängijad. Kogunisti üheksa mängijat esikümnest on pärit Niitväljalt. Markus Varjun, kes eile sai kirja rajarekordi ja Eesti MV ühepäeva rekordi piirdus täna 71 (-1) löögiga, mis annab kahepäeva kokkuvõttes -9. Tuletame meelde siinkohal, et meistrivõistluste kolme päeva rekord pärineb eelmisest aastast (-12) ja on samuti Markus Varjuni käes. Sander Aadusaar, kes täna mängis ka 71 lööki, jääb liidrist maha viie löögiga. Kolmandana stardib homme finaalkolmikus Kevin Christopher Jegers, kes täna sai skoorkaardile 74 lööki ning kokku annab see -2 ja seitse lööki liidrikohast. Neljandaks tõusis täna päeva parima tulemuse välja mänginud Marten Palm, kes paugutas 69 (-3) ning kahe päeva kokkuvõttes tähendab see -1 ja vaid ühe löögiga kolmandast kohast maha jäämist. Viiendaks langes Carl Hellat, kes lõi täna 78 lööki (kokku +3), seejuures eriti kehvasti läksid rajad 8-9, mis tõi kogunisti viis lisalööki. Kuuendat kohta jagavad Hart Oskar Aoveer ja ainuke mitte Niitvälja Golfiklubi mängija kümne seas Kristo Tullus (Rae Golfiklubi), kel mõlemal kirjas +4. Tulemused

Naiste klassis jäi ainuliidriks pärast kahte päeva kohaliku klubi esindaja Triin Marleen Ustal. Rae Golfiklubi liikme ringid on olnud 76 ja 78. Teiseks langes Nicky Zoe Lautre, kes eilsele 76 löögile lisas täna 80. Kolmandat kohta jagavad Elizaveta Sofia Reemet (mõlemad Estonian Golf & Country Club) ja Meribel Malva (Rae Golfiklubi). Neid lahutab liidrist viis lööki ja teisest kohast kolm lööki. Viiendat kohta jagavad Karola Soe (Estonian Tour Players Club) ja Annabel Kadak (Rae Golfiklubi), kes mõlemad kaotavad kolmandale positsioonile vaid ühe löögiga. Tulemused