Playersi võit Simpsonile

Eile lõppenud maineka Playersi turniirivõit läks Webb Simpsonile, kes küll viimasel päeval mängis üks üle raja par’i, kuid sellest piisas, et edestada konkurente kokku nelja löögiga. Simpsoni kogutulem nelja päeva peale oli -18. Teist kohta jäid jagama kolm mängijat – Charl Schwartzel, Jimmy Walker ning Xander Schauffele.

Eelviimase rajani oli esiivisiku konkurentsis ka Tiger Woods, kuid kurikuulsal saarerajal eksis Woods ning pall maandus vees. Lõpptulemus -11 andis Woodsile 11. koha jagamise.

Parimate vahel jagati välja 11 miljonit USA dollarit, täpselt sama palju, kui Mastersil. Võitjale kuulus tšekk 1,98 miljoni dollariga. Rohkem jagatakse auhinnaraha vaid US Openil.

Maailma edetabeli liidriks tõusis aga Justin Thomas, lükates esikohalt Dustin Johnsoni. Thomas lõpetas Playersi 11. koha jagamisega, millest piisas esimeseks tõusmiseks. Thomasest sai 21 mängija, kes on olnud edetabeli juht alates 1986. aastast, kui edetabelit hakati pidama. Nooruse poolest on eelmisel kuul 25-aastaseks saanud ameeriklane neljandal kohal. Temast nooremana on edetabeli juhiks tõusnud vaid Tiger Woods, Jordan Spieth ja Rory McIlroy. TOP10 seas toimus veel kaks muudatust – Spieth tõusis Jon Rahmi asemel kolmandaks ning Tommy Fleetwood tõusis neli kohta ning lõpetab nüüd TOP10.