Poolas läks võitja selgitamiseks vaja lisaradu

Sand Valley golfiväljakul peeti kahe nädala jooksul kolm Nordic League etappi. Viimase etapi võitja selgitamiseks läks vaja kolme lisarada. Pikema õlekõrre tõmbas ja võidu võttis birdie abil norrakas Andreas Halvorsen. Tema mänguringid olid 65, 66, 69. Teiseks jäi samuti -13 kirja saanud rootslane Jesper Hagborg Asp, kelle ringid olid 70, 60, 70. Võistluse teine ring on ka uueks väljaku rekordiks. Eestlastest tegi kaasa Carl Hellat, kes seekord sai kirja 76 ja 75. Tulemused

Hooaja kokkuvõttes jäi hetkel liidriks Charlie Lindh, kes eelmise etapi võitis aga sel korral ei läbinud cut’i. Teiseks tõusis võiduga Halvorsen ning kolmas on rootslane Christofer Blomstrand, kes sai Poolas teise ja jagatud 45. koha ning ühe MC. Neljas on soomlane Matias Honkala, kel jäi Poolast saagiks MC, jagatud 3. ja 15. koht. Järgmine etapp juba uuel nädalal, kui mängitakse Taani väikesaarel, Rømø Golf Klub links väljakul. Viis õnnelikku, kes pääsevad järgmiseks aastaks Challenge Tourile selguvad oktoobri keskel, veel ühel Taani väikesaarel asuval Møn Golfklub väljakul.  Edetabel