Prantslanna Louise Landgraf võitis R&A Girls U16 Championshipi

Foto: Kate McShane, The R&A

Louise Landgraf suutis hoida külma närvi play-offis, et saada esimeseks Prantsusmaalt pärit võitjaks R&A tüdrukute U16 amatööride meistrivõistlustel. Landgraf vajas play-off’i, et alistada Inglismaa mängija Charlotte Naughton. Tuline võistluspaar püstitas uue meistrivõistluste rekordi, parandades tulemust kuus alla par’i, mille Itaalia mängijanna Francesca Fiorellini 2019. a tiitlit võites. Landgrafi tulemuseks oli -8 (68, 69, 74). WAGR edetabelis asub Landgraf hetkel 134. kohal.

Berkshire turniiril oli 80 mängija seas esindatud rekordarv riike (22), sealhulgas mängijad Küproselt, Islandilt, Indiast, AÜE-st, Hong Kongist ja Hiinast. 

Meistrivõistluse lõpetamise eest sai tunnustust The Berkshire Golf Clubi greenkeeping. Ööpäevane tugev vihm küllastas golfiväljakut, mis ujutas nii mõnedki griinid üle. Väljakujuht ja tema meeskond tegid suurepärast tööd, et väljak korda saada.

Landgrafi võidetud trofee on nime saanud St Andrewsi kuningliku ja vana golfiklubi (The Royal and Ancient Golf Club of St Andrews) endise kapteni John Uzielli abikaasa järgi. Angela oli teenekas amatöörgolfar, esindades muu hulgas Suurbritanniat ja Iirimaad 1978. aastal Curtis Cupil.

Tulemused