Premia Noortesari stardib 28.mail EGCC’s

Screen Shot 2015-05-18 at 3.58.07 PM Screen Shot 2015-05-18 at 3.57.53 PM
Hea meel on teatada, et Premia Noortesari jätkub 2015 aastal. Eelmisel hooajal osales sarjas kokku 92 noort golfarit, kes mängisid kokku üle 300 golfiringi. Uuel hooajal ootame aga veelgi suuremat osavõttu, sest sarja osavõistlused toimuvad rohkemates golfiklubides. Lisaks on Premia Noortesarjast saanud rahvusvaheline sari, sest üks osavõistlus toimub Ozo Golfiklubis Lätis! Sarja avavõistlus toimub 28.mail EGCC Stone Course’l ning sealt edasi jagub võistlusi kuni augusti lõpuni. 
 
Võistlusklassides on 2015 aastal mõningad muudatused. Alustajate klass, mis mõeldud kõikidele uutele golfiga alustanud noortele, jätkab endiselt kohandatud tii’delt ning selles klassis vanusepiiri ei ole. U9 ja U12 vanuseklassides võetakse mõõtu punastelt tii’delt. Kõik kolm eelpool toodud võistlusklassi mängivad 9 rada. U16 klassis mängivad poisid kollastelt ning tüdrukud punastelt tiidelt ja siin mängitakse juba 18 rada. Uuendusena on sellel aastal äärmiselt võitluslik OPEN klass, milles saavad osaleda kõik 1995-2002 sündinud noored. Võistlusvormiks on erinevalt teistest klassidest HCP Strokeplay ning poisid valgetelt ja tüdrukud punastelt tiidelt. Seega on starti oodatud kõik erinevate golfiklubide noored olenemata vanusest või mängutasemest. Nagu ikka käib võistlus ka sarja üldvõidule, kus arvesse läheb viie parema etapi tulemus!
Auhinnalaud saab olema rikkalik ning selle eest kannavad hoolt Premia, Ernst & Young, Exit Golf, Aura ja Mack Bar-B-Que. 
 
Võistluste juhend on leitav http://golfikool.ee/premia-noortesari-2015.html ning registreerimine avavõistlusele homsest golfboxis avatud.
 
Innukat treenimist ja kohtumiseni Premia Noortesari 2015 stardis!