Rahvuste Karikal teine päev mängitud

Foto: Mats Soomre

Täna jätkusid Hispaanias, Sotograndes Euroopa Rahvuste Karika võistlused, kus võistlustules ka eestlased. Parimal positsioonil jätkab pärast kahte päeva Carl Hellat, kelle teinegi mänguring oli täpselt +5 nagu esimeselgi päeval. Selle tulemusega jagab Carl 31. kohta. Carli enda kommentaar teisele ringile oli: „Suutsin tii pealt hästi lüüa enamasti, kuid kaks eksimust, kust sain tii pealt alles kolmanda löögiga minema, maksid tänase skoori. Putt ja lähimäng olid endiselt väga head.“

Eile parim eestlane olnud Kevin Christopher Jegers edenes ka täna jõudsalt kuni seitsmenda rajani (tolleks hetkeks -1), kuid siis neli rada järjest tuli leppida double bogeyga. Kokku täna temalt +10 ja edetabelis langus 30 kohta. Joonas Juan Turba avapool oli täna tagasihoidlik, kuid teise poole +1 tähendas kokkuvõttes 81 lööki. Mattias Varjuni tulemiks oli täna 87 lööki.

Peatreener kohusetäitjana kaasas olev Mark Suursalu sõnas pärast teist päeva, et tingimused on jätkuvalt mänguringi aeg päris keerulised, mida näitab ka, et ükski mängija pole enam kahe päeva kokkuvõttes miinus tulemusega väljakul. Kindlasti aga usub ta, et Eesti poiste mängus on veel piisavalt varu, et realiseerida oma potentsiaali kahel viimasel päeval.

Liidriks tõusis täna par-i välja mänginud inglane Tom Sloman, kelle kahe päeva järgne tulem on +1. Inglane hoiab hetkel maailma edetabelis 58 kohta.

Tulemused