Rajamängudes selgusid neli parimat

Foto: EGL

Meeste rajamängus jõudsid nelja parema hulka neli Eesti koondislast. Tiitlikaitsja Carl Hellat alistas veerandfinaalis Marten Palmi 2&1, Timo Raukas sai esimesel lisarajal jagu Sten Erik Soost, Kevin Christopher Jegers alitas kindlalt Kristo Tulluse 7&6 ja sünnipäevalapsel Markus Varjun (fotol) oli küll enamus mängu kaotusseisus Joonas Turba vastu, kuid alistas lõpuks esimesel lisarajal vastase. Homsetes poolfinaalides lähevad vastamisi Carl Hellat ja Timo Raukas ning Kevin Christopher Jegers ning Markus Varjun.

Tulemused

Mid-amatööride rajamängus jõudsid nelja parema hulka Priit Põldoja, Viljar Pärnamäe, Janno Sild ja Janar Toomesso. Põldoja alistas veerandfinaalis 1 rajaga Hardi Isoki, Viljar Pärnamäe võitis 3&2 Harly Soppet, Janar Toomesso alistas Gunnar Kobini 2&1 ja Janno Sild võitis raskest seisust Risto Ringi 1 rajaga. Homsetes poolfinaalides lähevad vastamisi Priit Põldoja ja Viljar Pärnamäe ning Janno Sild ja Janar Toomesso.

Tulemused

Seeniorite vanuseklassis mängivad homseteks poolfinaalides aga Jüri Tiitus vs Benno Maaring ning Peep Pira ja Rain Lokotar. Jüri Tiitus alistas veerandfinaalis Mait Schmidti 3&2. Kõik ülejäänud matšid lõppesid aga ühe rajalise paremusega Benno Maaringu jaks käis üle Toomas Kullist, Peep Pira Rein Sarapikust ning Rain Lokotar Toomas Tammest.

Tulemused