Rajamängudes selgusid võitluspaarid

Foto: Peeter Kukk

Täna peeti Stone Coursel rajamängu erinevate meeste võistlusklasside kvalifikatsiooniringid ning selgusid asetused nn play-off kahvlisse.

Austusest kõige kogenumate mängijate vastu alustame ülevaadet meeste seeniorklassist. Kvalifikatsiooni võitis Jüri Tiitus tulemusega +3 (75 lööki). Nemad kaks tagasid koha ka otse kaheksa parema hulgas. Talle järgnes Peep Pira 78 löögiga (+6). Kolmas kuni üheksas koht mahtusid aga viie löögi sisse ehk homme pärastlõunal algavad 1/16 finaalmängud tulevad eeldatavalt väga põnevad. Eeldatavalt kõige huvitavam duell saab avaringis olema endise koondislase Mait Schmidti ja Raido Raamatu vahel, kes täna mängisid mõlemad 87 lööki. Tulemusi ja paare saad jälgida siit.

Esmakordselt peetavad mid-amatööride rajamängu meistrivõistluste avapäeval tegi kõige vingema tulemuse Priit Põldoja (fotol), kes mängis -1! Teisel ringil Stone Coursel sai Priit kirja kolm birdiet ja ühe bogey. Teise asetuse sai Gunnar Kobin tulemiga +3 (eagle 14. rajal) ning kolmanda asetuse Rae Golfiklubi president Janno Sild tulemusega +4. Kaks kõige huvitavamat paari pühapäeva hommikuks on aga ilmselt Janar Tomessoo (täna 81, 7. asetus) ja Anders Anderson (täna 84, 10.) ning Hardi Isok (82, 8, eagle 13ndal rajal, mis on par4.) vs Eesti Golfi Liidu president Marko Kaldoja (84, 9.). Tulemusi ja paare saad jälgida siit.

Meeste Open klassis selgus täna kvalifikatsioonis paarid, kes hakkavad homme võitlema pääsu eest 16 parema hulka. 12 esimest mängijat on teadupärast asetatud. Parima tulemuse ja 13. asetuse võitles välja Maksimilian Erich Savenkov, kes tagatiidelt mängis välja 81 lööki. Kaheksandik- ja veerandfinaalid peetakse pühapäeval.

Homme hommikul alustavad ka naised kvalifikatsiooni ringiga ning hommikusi tulemusi saab jälgida siit.

Pärastlõunal mängivad naised aga juba veerandfinaale ning tulemusi saab jälgida siit.