Raukas ja Jegers jagasid 34. kohta Soomes

Foto: Kadri Palta

Timo Raukas ja Kevin Christopher Jegers mängisid sel nädalal Finnish Touri etappi NRG Open ning saavutasid mõlemad 34. koha jagamise tulemusega +11. Matren Palm jättis teisel päeval võistluse pooleli. Etapi võitis ülivõimsalt Kim Koivu, kelle tulemuseks märgiti -11. Parima amatöörina sai kolmanda koha eelmisel aastal Estonian Amateur Openi võitnud Santeri Lehesmaa.

Jegersi kommentaar võistlusele: “Jäin võistlusega väga rahule, löök oli hea ja kōik töötas nii nagu ma soovisin, ainult et lähimäng vedas mind kõigil kolmel päeval alt. Putt ei olnud nii hull aga chip on see millega on mul vaja kõvasti nüüd tööd teha.
Natukene harjumatu oli tulla Stone Course kõvatelt griinidelt siia pehmetele griinidele, aga see on see mida ma pigem eelistan, nii et mulle see sobis. Väljak ise oli väga heas korras.”

Raukase kommentaar: “Mäng oli ilusam ning läheb iga võistlusega paremaks. Tähtis oli minujaoks see, et suutsin vältida suuremaid eksimusi kuigi +11st moodustasid neli double bogeyt +8. Eriti rahule jäin ma teise päevaga, kus ma suutsin ennast kokku võtta ning mängu lõpuni rahulikuks jääda, sest oli mitmeid olukordi, kus oleks võinud birdie auku kukkuda.”

Tulemused