Raukaselt hea teine päev, kuid cut jäi seekord läbimata

Foto: EGL

Timo Raukas ning Kevin Christopher Jegers mängisid eile ja täna Finnish Touri neljandal etapil Peuramaal. Mõlemal jäi cut’i piirist puudu neli lööki. Raukase tulemusteks 87 ja 74 lööki. Jegersil 82 ja 79. Mõlemal sai saatuslikuks avapäeva muutlikud ilmaolud, mis andsid kõva eelise hommikupool startinutele. Timo kommentaar:
„Eile oli nendel, kes hommikul mängisid, väga suur eelis, sest nemad said mängida põhimõtteliselt tuulevaikuses. Kui meie startisime oli tuul tõusnud kuskil 11-12 meetrini sekundis. Vahepeal pidi isegi palli tagant ära astuma ja ootama, et tuul väheke vaiksemaks jääks. Minu tulemuse ja mängu poolest olin ma ball strikingu koha pealt natuke liimist lahti. Ei olnud swingis sellist ühtset liikumist. Raskete tingimustega võib mängu väga tihti rütmist välja lüüa ning sellesse tagasi saada on raske. Nagu treener ütleb: „When it is breezy, swing it easy!“ Seetõttu oli rajal mässamist päris palju, sest eksimusi tuli päris suurel hulgal.

Täna aga keskendusin just sellele, et terve keha liiguks löögi ajal koos ning proovisin mängida rohkem griini keskele. Sellele aitas kaasa veel see, et eksimused olid ainult ühele poole ning seetõttu sain ka paremini arvestada sellega.“

Tulemused