Saaremaal mängitakse XI Estonian Amateur Openit

IMG_0566

Eile õhtul avati Saaremaal, Saare Golf väljakul, sillerdavas soojas kevadpäikeses Eesti golfihooaja üks olulisemaid rahvusvahelisi võistlusi – Eesti lahtised meistrivõistlused Estonian Amateur Open 2015. Juba ühteistkümnendat korda toimuva võistluse avalöögi tegi Eesti golfikoondise liige Marten Palm. Rahvusvahelist osavõtjate seltskonda tervitasid Saare maavanem Kaido Kaasik, Saare Golfi tegevjuht Marko Kaldoja, Eesti Golfi Liidu peasekretär Piret Sepp ning Saaremaa Golfiklubi president Tõnu Toompuu.
29.-31. maini toimuv võistlusel pakub võistlejatele väljakutseid nendega koos mängiv ilm. Esimesed võistlejad läksid rajale hommikutundidel vihmasajus ning homme pärastlõunast astub mängu ka puhanguti 13-15 m/s paisuv tuul.
Võistlustele on sel aastal registreerunud 79 osalejat 8 riigist, neist 68 meest ja 11 naist. Kõige parema HCP-ga mängija on Teemu Toivonen Soomest, tema HCP on +2,7. Kokku on +HCP mängijaid 13, mis on viimaste aastate parim näitaja. Parima naisvõistleja HCP 0,1 on Anna Diana Švankal Lätist.
Võitjad selguvad 31. mail kell 16.30 golfiklubi restoranis MO, kus auhinnad parimatele annab üle Kuressaare linnapea Madis Kallas. Vahetult enne seda annavad golfiklubis allkirja golfi toetuseks Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer ning Bigbank juhatuse esimees Kaido Saar.
Võistlustulemusi on kõigil huvilistel võimalik jälgida online.
Kutsume kõiki ka oma silmaga osalejate heatasemelist mängu vaatama, jälgima, jalutades võistlejatega kaasa või siis restoran MO terrassilt.
Lisainfo:
Piret Sepp
Eesti Golfi Liit peasekretär
piret@golf.ee