Sander Aadusaar lõpetas Rootsis Skandia Junior Openi teise kohaga

Sander Aadusaar-2

Eesti meistri Sander Aadusaare hea hooaeg sai ilusa jätku rahvusvahelisel Skandia Junior Openil Ystadis Rootsis, kui ta mängis viimasel päeval 72 lööki ja tõusis kolmandalt kohalt kokkuvõttes teiseks.

” Kogu võistluse tundsin ennast hästi, kuigi esimesel võistluspäeval olid tingimused väga rasked, sest puhus nii tugev tuul, et oli raskusi isegi püsti seismisega”, kommenteeris Aadusaar pärast võistlust.

“Mängisin eile -1 ja sain sellest väga hea enesekindluse ning täna tegin lihtsalt oma mängu”, lisas valitsev Eesti meister. ” Ei teadnud kuni lõpuni, kuidas seis on, kuid enne viimast kolme rada olin hilisema võitjaga viigis” hindas eestlane oma esinemist.

Võitjale Felix Kvarnströmile ( Rootsi ) kaotas Aadusaar 3 löögiga. Sandri mänguringid 75, 71, 72.

Sel aastal on Sander Aadusaar saanud Venemaa mv-stel 2.koha, Niitvälja karikavõistlustel 2.koha, Poola lahtistel mv-stel tuli 5. koht, esmakordselt võitis ta Eesti löögimängu meistritiitli ja tuli Niitvälja klubiga Eesti meistriks. ” Olen hooajaga väga rahul, siit on hea edasi minna “, ütles Aadusaar, kes hoiab esikohta ka Eesti jooksvas edetabelis.