Sander Aadusaar: Ootan juba suvist hooaega

Foto: rafacabrera.com

1385989_1216918441653457_2942994802602078749_n

Eelmise hooaja Eesti meistritiitel, head mängud Venemaa mv-stel ja Rootsi juunioride suurimal turniiril Skandia Openil tegid Sander Aadusaarest Eesti parima golfimängija.

See oli hea lähtekoht edasiliikumiseks valitud eesmärgil – parandada tunduvalt oma mängu, et tõusta amatöörmängijast profiks ja pääseda tulevikus Euroopa Tourile.

Kahel järjestikusel nädalal mängis Eesti Golfi Liidu TEAM 2020 esimängija Gecko Touril 66 lööki, mis näitas, et kolmekuuline treeninglaager Hispaanias on hakanud vilju kandma ja Sander liigub järjekindlalt valitud teel.

Sander Aadusaar: “Lõpetasin oma talvise treeningperioodi Hispaanias hea tulemusega Gecko Pro Touri Mastersil. Mängisin esimesel päeval 66 ja teisel päeval 72 lööki, millega jagasin neljandat kohta ja kaotasin liidritele vaid kahe löögiga.”

Pro Touri Mastersil jäi 3. koht kahe ja 1. koht ühe löögi kaugusele.

Eesti golfihuvilistele tegi aga suurt rõõmu, et lõppenud võistlustel, kus osalesid Gecko Touri 38 paremat mängijat, oli Sander parim amatöörmängija.

Aadusaar: “Olin nii finaalvõistluse kui terve võistlussarja parim amatöörmängija. Oma sooritusega jäin mõlemal võistluspäeval rahule. Esimesel päeval oli mäng väga kindel ja ei teinud ühtegi bogey’t, teisel päeval olid aga tingimused palju raskemad, sest puhus tugev tuul ja palli oli raskem kontrollida. Mul on väga hea meel, et sain nii palju võistlusi kaasa mängida ja kolm kuud harjutada koos teiste mängijatega The World Players Academy’s. Tunnen, et olen palju edasi arenenud ja ootan juba suvist võistlushooaega. Suur aitäh kõigile, kes minu võistlustulemusi on jälginud ja kaasa elanud.”

Sander Aadusaare ja teiste eesti tippmängijate suurim väljakutse sel hooajal on Jõelähtmel toimuvad Euroopa mv-sed, mis algavad augusti alguses EGCC klubis.