Seeniorite EMil selgusid finaalpäevale pääsejad

Pärnu Bay Golf Linksis mängiti täna seeniorite Euroopa meistrivõistluste teine päev, mille järel selgus ka kes pääseb finaalpäevale.

Naiste klassis mängisid Eesti esindajad Anneli Esken ja Anu Uuemõis (mõlemad Estonian Golf & Country Club) vastavalt 88 ja 90 lööki, seejuures tegi Uuemõis ühel rajal 10 lööki, mis sai saatuslikuks ka cut’ist läbi pääsemisel. Anu Uuemõisa debüüt EMil lõppes 35. kohaga. Anneli Esken pääses aga viimasele päevale ja tema lõppkoht selgub homme. Liidrina läheb viimasele päevale vastu austraallanna Sue Wooster, kes mängis ka täna 75 lööki ja edestab taanlannat Lotte Grevet kolme löögiga. Tulemused

Meeste konkurentsis jäid kõik viis eestlast paraku finaalpäevalt välja. Enn Pääro (Niitvälja Golfiklubi) sai kokku kirja +18 (80, 82), mis andis eestlastest parimana jagatud 65. koha. Raivo Velsberg (Reval Golf Club), kes 2013. aastal EGCC väljakul peetud seeniorite EMil suutis cut’i läbida, sai seekord tulemuseks +22 (82, 84) ja jagatud 76. koha. Mait Schmidti (Estonian Golf & Country Club) ringid olid 88 ja 81 (kokku +25) ja resultaat jagatud 85. koht. Tartu Golfiklubi esindajad Benno Maaring ja Toomas Tamme said kirja vastavalt +27 (85, 86) ja +28 (85, 87) ning jagatud kohad 90 ja 95. Liidriks tõusis täna 69 lööki (kokku -4) mänginud James Crampton, kes igapäevaselt töötamas Inglismaa golfiliidus turniiride direktorina. Eile 69 mänginud Rupert Kellock mängis täna 74 ja jääb liidrist maha kolme löögiga. Tulemused