Seeniorites selguvad täna võitjad

Foto: Ivo Kraus

Estonian Senior Openi avapäev Pärnu Bay Golf Linksis möödus korralikus kuumuses ning suhteliselt tuulevaikse ilma abil mängiti ka igati korralikke tulemusi.

Meeste 50+ vanuseklassi vahefinišisse jõudsid esimestena Benno Maaring (Otepää Golfiklubi) ja Raido Raamat (Saaremaa Golf & Country Club), kes mõlemad mängisid 77 (+5) lööki. Nende lähimad jälitajad on kahe löögi kaugusel, kelleks on Sami Seppänen (Niitvälja Golf), Jan Larsson (EGCC) ja Enn Pääro (Niitvälja Golfiklubi).

Naiste nooremas vanuseklassis on kahel esimesel positsioonil EGCC mängijad. Anneli Eskeni avapäeva tulemuseks oli 81 ja Anu Hansonil 83 lööki. Rae Golfiklubi naiste kapten Jana Raudvere asub kolmandal positsioonil 86 löögiga.

Meeste 60+ vanuseklassis oli avapäeva valitseja Raivo Velsberg 78 löögiga Reval Golf Clubist. EGCC esindajad Urmas Isok ja Vello Kahro jäävad maha vastavalt kolme ja nelja löögiga.

Kogenumate naiste vanuseklassis juhib avapäeva järel Ulvi Ingver (Niitvälja Golfiklubi), kellel kirjas 92 lööki. Kolme löögiga järgnevad talle eelmise aasta võitja Arja Nordstörm (Master Golf Club) ja Anne Petter (Niitvälja Golfiklubi).

Meeste 65+ vanuseklassis lahutab esimest ja üheksandat kohta vaid 5 lööki. Kaksikjuhtimist hoiavad Allan Elerand (Niitvälja Golfiklubi) ja Rein Sarapik (Rae Golfiklubi), kel kirjas 89 lööki. Ühe löögiga järgnevad Leho Aros (EGCC) ja Sulev Kodu (Niitvälja Golfiklubi).

Tänane teine ja otsustav ring mängitakse White Beach Golfis. Tulemusi saad jälgida siit.

 

Pilt: Ivo Kraus