Selgunud on klubide meistrid pea kõigis klubides

Sel nädalavahetusel selgusid klubide meistrid pea kõigis klubides. Teeme väikse ülevaate, kes kuskil parimaks osutus. 

Estonian Golf & Country Club meistriteks tulid Anete Liis Adul ja Sten Erik Soo. 50+ klassi seeniorite parimad olid Kersti Klaas ja Andre Laine. Üle 60 aastaste meesveteranide klassis oli parim Vello Kahro ning üle 60 aastaste naiste parim oli Aet Margna. 65+ klassis võidutses Ülo Polli. Rohkem saad lugeda EGCC koduleheltTulemused.

Niitvälja Golfiklubi meistriteks tulid Liis Kuuli ja Marten Palm. Mid-amatööride naisteklassi klubi meistriks tuli Kristel Ulla, meeste mid-amatööride parim oli Gert Holland. 50+ seeniorite klassis teenisid meistritiitlid Marit Antik ja Karl Lell. Naisseeniorite 60+ klassi klubi meistriks tuli endine naiste kapten Ulvi Ingver ja meesseeniorid 65+ võistlusklassi parim oli Allan Elerand. Juuniorid U16 võistlusklassis oli parim Karl Kreevs. Rohkem saad lugeda Niitvälja kodulehelt. Tulemused.

Nädal varem neljandaid klubi meistrivõistlusi pidanud Ojasaare uued meistrid on Evelin Pae ja Venno Jaakma. Meesseeniorite klassi parim oli Vitali Dmitrijev. Rohkem saad lugeda Ojasaare kodulehelt. Tulemused.

Otepää Golfiklubi selleaastased meistrid on Alice Andressoo ja Juhan Peedimaa. Naisseeniorite parim on Aire Siim, meesseeniorite klassis võitis Indro Konik ja meesveteranide klassis Villu Ehrlich. Tulemused.

Otepää Golf & Country Club meistriks tuli Toomas Murulo, meesveteranide parim oli Pekka Järvinen. Tulemused.

Rae Golfiklubi parimad sel aastal on Triin-Marleen Ustal ja Richard Teder. Seeniorite klassi parimad Jana Raudvere ja Andres Esko. Meesveteranide klassis võitis Pekka Bergqvist. Tulemused.

Reval Golf Club esimesed klubi meistrid on Kristel Reimo ja Joel Mitt, meesseeniorite parim oli Jaanus Turba. Tulemused

Valgeranna Golfiklubi meistrid on Laura-Liisa Lilleleht ja Allan Roosipuu. Seeniorite klassi parimad on Margit Sipelgas ja Jari Larikka, veteranide klassides tulid meistriteks Kadri-Liina Vahula ja Margus Luih. Juuniorite U18 parimad olid Selina Lebin ja Kevin-Kristofer Lainela, U13 klassis meistrid Berit Virula ja Henri Virula. Tulemused.