Selgusid 2022. aasta parimad seeniorid

Estonian Golf & Country Clubis selgusid täna Senior Open by Büroomaailm parimad. Mängijad said kaks päeva nii vihma, päikest ja ka äikest, mis tõi võistlusesse 30 minutilise pausi. Sellest hoolimata aga selgusid parimad:

Kõige kogenumate meeste 70+ vanuseklassis kaitses Eesti meistritiitlit Maido Pajo (Rae Golfiklubi), kelle lõpptulem oli +26 (85, 85). Teine koht Open arvestuses ja Eesti meistrivõistluste hõbe kuulub Arvo Närepile (Estonian Golf & Country Club), kelle resultaat oli +33 (86, 91) ning kolmanda koha ja pronksmedali saavutas Ülo Polli (Estonian Golf & Country Club), sama tulemusega +33 (84, 93), määravaks sai teise päeva tulemus. Tulemused

Naiste 65+ vanuseklassis jätkus põnevust, kui Anne Petter (Niitvälja Golfiklubi) ja Sirje Eichelmann (Rae Golfiklubi), lõpetasid sama tulemiga +45  ning tuli minna mängima play-off radu. Võidu ja ka Eesti meistrivõistluste kulla teenis teise lisaraja järel Anne Petter ning eelmise aasta Eesti meister Sirje Eichelmann pidi sel korral leppima teise koha ja hõbemedaliga. Kolmanda koha ja Eesti meistrivõistluste pronks läks Margarita Rossile (Estonian Golf & Country Club) tulemusega +51 (99, 96).  Tulemused

Meeste 65+ vanuseklassis kaitses meistritiitlit Karl Lell (Niitvälja Golfiklubi) tulemusega sel korral +14 (78,80). Teine koht kuulub Raivo Velsbergile (Reval Golf Club), tulemiga +15 (79, 80). Kolmandana lõpetas aga sel korral Allan Elerand (Niitvälja Golfiklubi) resultaadiga +33 (88, 89). Kõik kolm on ka vastavate Eesti meistrivõistluste medalite omanikud. Tulemused

Naiste 60+ klassi esimesed kaks kohta kuuluvad soomlannadele Pirjo Sipronenile (Suur-Helsingin Golf), kes lõpetas tulemusega +26 (86, 84) ja Liisa Pättiniemi-Fagerströmile (Master Golf Club), +33 (87, 90). Kolmanda koha Open arvestuses ja Eesti meistritiitli võttis Ulvi Ingver (Niitvälja Golfiklubi) resultaadiga +50 (100, 94). Eesti meistrivõistluste hõbemedali sai eelmise aasta meister Monica Pihlak (Estonian Golf & Country Club), resultaadiga +54 (100, 98) ning pronksiomanikuks sai teist aastat järjest Küllike Varik (Niitvälja Golfiklubi), sel korral tulemiga +56 (99, 101). Tulemused

Meeste 60+ vanuseklassi võitja on Toomas Tamme (Tartu Golfiklubi), kelle tulem +19 (81, 82). Teise koha sai Vello Kahro (Estonian Golf & Country Club), resultaadiga +21 (79, 86) ning kolmas koht sel korral Peep Pirale (Estonian Golf & Country Club), kelle kogutulem +23 (90, 77). Neile kolmele samuti Eesti meistrivõistluste medalid. Tulemused

Naiste 50+ vanuseklassi parim oli soomlanna Mimi Skog (Nevas Golf), +19 (79, 84). Teine koht ja Eesti meistrivõistluste kuld läks Anneli Eskenile (Estonian Golf & Country Club) tulemusega +27 (85, 86). Kolmas koht rändas samuti Soome, mille võttis endaga kaasa Hannele Heikura (Masters Golf Club) ringidega 88 ja 87 (+31). Eesti meistrivõistluste hõbe- ja pronksmedalid jäid samuti Estonian Golf & Country Clubi ning võitjad olid vastavalt Kersti Klaas +32 (93, 83) ja Riina Vettus +39 (89, 94)  Tulemused

Meeste 50+ klassis on esikolmik on Jan Larsson (Estonian Golf & Country Club) +15 (84, 75), teine koht soomlane Timo Sepponen (Golf Talma) +19 (82, 81) ja kolmas koht ning Eesti meistrivõistluste kuld kuulub Gunnar Kobinile (Estonian Golf & Country Club) resultaadiga +24 (90, 78). Eesti meistrivõistluste hõbemedali omanik on Mait Schmidt (Estonian Golf & Country Club) ja pronks Rasmus Kivila (Niitvälja Golfiklubi), kes mängisid mõlemad tulemuse +26. Tulemused

Suur tänu Büroomaailmale, kes aitas katta auhinnalauda.

Samuti suured tänud Meukow ja Casa Cahrlize.