Senior Openi avapäev pakkus mitmeid üllatusi

Foto: Kadri Palta

Meeste 50+ klassis on konkurents hullumeelne, kui nii on ilus öelda. Esimest kohta 21. kohast lahutab vaid 7 lööki. Pikimad kõrred tõmbasid täna välja Peeter Tohver (Niitvälja Golfiklubi) ja tiitlikaitsja Benno Maaring (Otepää Golfiklubi), kes mõlemad mängisid 83 lööki. 85 löögiga said aga hakkama viis mängijat – Urmas Lilleorg (Saaremaa Golfiklubi), Tarmo Villemi (EGCC), Arne Pent (Valgeranna Golfiklubi), Jüri Tiitus (Saaremaa Golfiklubi) ja Petteri Aittola (St. Laurance Golf).
Naiste 50+ klassis on kaksikjuhtimine soomlaste käes. Anne Kokko (Sarfvik Golfklubi ry) sai kirja 84 ja Pirjo Sipronen (Suur-Helsingin Golf) 88 lööki. Neile järgneb Külli Saart (Saaremaa Golfiklubi) 92 ja Pia Strömdahl-Koskinen (Sarfvik Golfklubi ry) ja Laura Kämerainen (Tarinagolf) mõlemad 95 löögiga. Ulvi Ingver (Niitvälja Golfiklubi) lõpetab esikuuiku 98 löögiga.
Meeste 60+ klassis tuli parima tulemusega maha Peep Pira (fotol, EGCC), kelle skoorkaardilt leiab numbri 78. Nelja löögiga jääb maha eelmise aasta võitja Raivo Velsberg (Niitvälja Golfiklubi) ja seitsme löögiga Urmas Isok (EGCC). Neile järgnemas Jüri Petter (Niitvälja Golfiklubi) 88 ja Karl Lell (Niitvälja Golfiklubi) ning Aivar Karotamm (Saaremaa Golfiklubi) 89 löögiga.
Naiste 60+ klassis haaras liidriohjad Arja Nordström (Master Golf Club) 89 löögiga. Vaid kahe löögiga kaotab talle Margarita Ross (EGCC) ja kolmega Sirje Eichelmann (Rae Golfiklubi). Esikolmikule järgnevad Küllike Varik 94 ja Anne Petter 95 löögiga (mõlemad Niitvälja Golfiklubi).
Meeste 65+ klassis on kaksikjuhtimine. 91 lööki mängisid nii Mati Hiis (Niitvälja Golfiklubi) kui ka Timo Ahvenainen (Hiekkaharju Golf). Konkurents edasi on aga tihe. 95 lööki said kirja kolm võistlejat – eelmise aasta võitja Harri Juhani Sivonen (Saaremaa Golfiklubi), Ülo Polli (EGCC) ja Toomas Proos (Niitvälja Golfiklubi). 96 lööki on teinud Jüri Ross (EGCC).