Senior Openil jäi viis esikohta eestlaste saagiks

Nädalavahetusel Saare Golfis toimunud Senior Open by Büroomaailm võistlusel jäi Eestisse viis esikohta seitsmest. Vaid meeste 50+ ja 60+ klassi võidukarikad rändasid suurepäraste tulemuste toel Eestist välja. Stardis oli 124 mängijat kuuest erinevast riigist.

Meeste 50+ klassi võitis Thomas Burley (Burnham & Berrow Golf Club) skooriga +1 (77, 68). Jan Larsson (Estonian Golf & Country Club) kaotas kaheksa löögiga ning Kaupo Pastak (Saaremaa Golf & Country Club) üheksaga. Tulemused

Eesti meistrivõistluste raames kuulus kuldmedal seega Kaup Pastakule. Hõbemedali omanikuks sai Raido Raamat (Estonian Golf & Country Club) ning sama tulemusega kuulus pronks Benno Maaringule (Tartu Golfiklubi). Tulemused

Naiste 50+ klassi parimaks osutus pärast kolmerajalist play-offi Jana Raudvere, kes alistas klubikaaslase Rae Golfiklubist Viivika Nõmbergi. Kolmanda koha sai Eva Peedimaa (Tartu Golfiklubi). Nemad moodustasid ka Eesti meistrivõistluste esikolmiku. Tulemused

Meeste 60+ klassi parim oli David Pursley (Ozo Golf Club), kes sai kirja +7 (79, 72). Teine koht ja Eesti meistrivõistluste kuld kuulus Toomas Tammele (Tartu Golfiklubi). Kolmas koht ja Eesti hõbe Mait Schmidtile (Estonian Golf & Country Club). Eesti pronks aga Tarmo Villemile (Estonian Golf & Country Club). Tulemused

Naisseeniorite 60+ vanuseklassis võttis võidu Ulvi Ingver (Niitvälja Golfiklubi). Vaid ühe löögiga kaotas Monica Pihlak (Estonian Golf & Country Club). Kolmanda koha sai Pille Teearu (Niitvälja Golfiklubi). Nemad moodustasid ka Eesti meistrivõistluste esikolmiku. Tulemused

Meesseeniorite 65+ vanuseklassi ei andnud teistele sõnaõigust Raivo Velsberg (Reval golf Club). Teise koha sai Toomas Kull ning kolmanda Vello Kahro (mõlemad Estonian Golf & Country Club). Eesti meistrivõistluste esikolmiku moodustasid samuti nemad. Tulemused

Naisseeniorite 65+ vanuseklassis noppis võidu ja Eesti meistrivõistluste kuldmedali Sirje Eichelmann (Rae Golfiklubi). Üheksa löögi kaugusele jäi teise koha ja Eesti MV hõbeda teeninud Anne Petter (Niitvälja Golfiklubi). Kolmas oli Arja Nordström (Master Golf Club). Eesti pronks kuulub aga Küllike Varikule (Niitvälja Golfiklubi). Tulemused

Meeste vanimas (70+) vanuseklassis sai esikoha Rein Viru (Niitvälja Golfiklubi), kes edestas löögiga Arvo Närepit (Estonian Golf & Country Club). Tiitlikaitsja Maido Pajo pidi leppima kolmanda kohaga. Nemad moodustasid ka Eesti meistrivõistluste esikolmiku. Tulemused