Senior Openil selgusid parimad ja Eesti MV medalite võitjad

Kui Estonian Senior Openi avapäev Pärnu Bay Golf Linksis möödus korralikus kuumuses ja tuulevaikuses, siis teine päev White Beach Golfis tõi kaasa taas kuumuse ja 1,5 tunnise äikese katkestuse. Üldjoontes siiski oli ka teise päeva ilm suurepärane.

Meeste 50+ vanuseklassis võidutses Rootsi esindaja Jan Larsson (EGCC), kelle kogutulem oli +10 (79, 75). Teise koha ja Eesti meistritiitli võitis Benno Maaring (Otepää Golfiklubi), kes jäi maha kolme löögiga. Kolmas koht ja Eesti hõbemedal läks väga pingelises lõppheitluses Jaanus Turbale (EGCC), kelle skooriks jäi +15. Sama tulemusega kuulub Eesti pronksmedal Toomas Tammele (Otepää Golfiklubi). Sama tulemusega jäid seekord auhindadest ilma Sami Seppänen ja Enn Pääro. Tulemused

Naiste nooremas vanuseklassis võidutses esmakordselt siia vanuseklassi jõudnud Anneli Esken (EGCC). Avapäeva tulemuseks oli 81, kuid teisel päeval lisandus Valgerannas 74 lööki! Teine koht klubikaaslasele Anu Hansonile, kel läks kirja 83 ja 81 lööki. Kolmanda koha saavutas Rae Golfiklubi naiste kapten Jana Raudvere, kes mängis 86 ja 88 lööki. Tulemused

Meeste 60+ vanuseklassis viis Eesti ühele noorimale golfiklubile tiitli Raivo Velsberg. Reval Golf Clubile esimese võidu ja Eesti meistrikulla kindlustas Velsberg numbritega 78 ja 77. Teise koha napsas endale võimsa teise päeva toel Otepää Golfiklubi esindaja Juhan Kolk (85, 75). Pronks kuulub EGCC esindajale Vello Kahrole, kelle ringid olid 82 ja 79. Tulemused

Kogenumate naiste vanuseklassis võitis oma esimese selle vanuseklassi tiitli Ulvi Ingver (Niitvälja Golfiklubi), kellele võidu tõi 92 ja 91 lööki. Teine koht klubikaaslasele Anne Petterile (95, 93) ja kolmas koht eelmise aasta võitjale Arja Nordstörmile (Master Golf Club), kelle ringid olid 95, 94. Eesti meistrivõistluste pronksmedal kuulub aga Küllike Varikule Niitvälja Golfiklubist, kelle mänguringid olid 96, 95. Tulemused

Meeste 65+ vanuseklassis kindlustas võidu ja Eesti meistritiitli endale väga hea teise ringi toel Sulev Kodu (Niitvälja Golfiklubi). Ringid 90 ja 81 andis nelja löögilise edu klubikaaslase Allan Ellerandi ees (89, 86). Kolmas koht ja pronks kuuluvad Rein Sarapikule (Rae Golfiklubi), kelle mänguringid olid 89 ja 88.  Tulemused

Valgeranna on Sulev Kodu jaoks õnnelik koht, sest Eesti seeniorite meistrivõistlustel 2010. aastal, võitis Kodu meeste 55+ vanuseklassi, mis oli seni ka ainsaks meistritiitliks. Samas kohas ja samal aastal sai oma esimese seeniorite tiitli 50+ vanuseklassis ka Ulvi Ingver. Kokku on tal nüüd auhinnakapis kuus meistritiitlit seeniorite löögimängu meistrivõistlustelt. Raivo Velsbergile oli see seitsmendaks seeniorite löögimängu meistritiiliks. Lisaks on tal auhinnakapis ka kaks seeniorite rajamängu meistritiitlit. Benno Maaringule oli see teiseks löögimängu meistritiitliks seeniorite klassis ning lisaks on tal ka üks rajamängu meistritiitel.

Fotod: Ivo Kraus