Soome Finnish Junior Touri esimesel osavõistlusel mängis 4 Eesti noort

Nädalavahetusel peeti Soomes St Laurence Golfi Finnish Junior Touri esimene osavõistlus. Võistlusest võtsid osa ka A-koondislased Marten Palm ja Sander Aadusaar ning juuniorite koondisekandidaatidest Joonas Juan Turba, Carl Enn Hellat, Mattis Varjun.

Eestlastest tuli parima tulemusega koju Sander Aadusaar mängides 3 ringi tulemuseks +9, mis andis talle 19 koha. Võistluse võitis 19 aastane soomlane Aleksi Myllymaki tulemuseks oli -2.

Sander Aadusaar pärast võistlust: “Soomes toimunud FJT Invitational oli mul hooaja esimene võistlus pärast talvist treeningperioodi. Võistlus toimus St. Laurence väljakul. Esimesel päeval mängiti kaks ringi ja teisel päeval üks ring. Terve esimese päeva sadas vihma ning väljak muutus raskemaks. Pallid ei lennanud enam nii kaugele ja griinid olid aeglasemad. Teisel võistluspäeval olid ilmaolud head ja mängiti ka paremaid tulemusi. Pärast väikest treeningpausi ja eelmisel nädalal toimunud treeninguid Kevin Flynniga tunnen, et mäng läheb paremaks ja oma esimese võistlusega võin kokkuvõttes rahule jääda.”

Võistluse protokoll SIIN

DSC_0233 150502_Erkko_-15