Spieth juhib Mastersit ühe löögilise eduga, Langer tõusis kolmandaks

02ea2e_afde04c0813b4eda80f4677521ca6aa4
Enne viimast võistluspäeva jätkab aasta esimesel golfi suurturniiril Mastersil liidrina ameeriklane Jordan Spieth. Tiitlikaistja mängis enda kohta tagasihoidlikud 73 lööki ja elas võistluspäeva jooksul tõuse ja mõõne, kuid säilitas ikkagi juhtpositsiooni.
Oma teist järjestikust Mastersi võitu ihkav Spiethi tegi seejuures 17. rajal bogey ja 18.rajal double- bogey. Kolme päeva kokkuvõttes on ameeriklase tulemus – 3.
Spieth’ga koos mänginud McIlroy aga ebaõnnestus, kui ei suutnud laupäeval lüüa ühtegi birdiet, 77 lööki kukutasid maailma kolmanda mängija 11. kohale.
Suurepärase esituse tegi oma esimest Masters’t mängiv Smylie Kaufman. 24. aastase ameeriklase 69 lööki oli võistluspäeva parim ja sellega tõusis ta ühe löögi kaugusele oma tituleeritud kaasmaalasest. Kolme päeva kokkuvõttes on tema tulemus – 2.
Päeva nimi oli aga 58. aastane sakslane Bernhard Langer. 1985. ja 1993. aastal Mastersi võitnud Langer tegi 70 lööki ja tõusis kolmandale kohale ühe löögi kaugusele Kaufmanist, Spith’le kaotab ta vaid kahe löögiga. Võidu korral saab Langerist ajaloo kõige vanem Mastersi võitja. ” Usun, et võin võita”, ütles Langer, ” Selge on, et see sõltub, kuidas teised mängivad. Ma võin mängida -4 või – 5, aga sama võib teha ka Jordan Spieth ja ülejäänud 15 kutti, kes praegu konkurentsis on”, rääkis Langer.
Sakslane jagab enne viimast võistluspäeva -1 ga kolmandat kohta koos jaapanlase Hideki Matsuyamaga.
4392