Sündmusterohke päev erinevatel võistlustel

Foto: EGL

Täna on golfis väga sündmusterohke päev olnud.

Meeste individuaalsetel Euroopa meistrivõistlustel mängiti avapäev. Avapäev möödus USA mängijate valitsemisel ning eestlaste skoorid jäid veidi tagasihoidlikuks.

Tulemused

Täna tehti algust Mid-Am Open by Assa Abloy võistlustega, kus meeste klassis on liidriks rootslane Christoffer Kenling ja naiste klassis lätlanna Veronika Kima-Zeile. Nii meeste kui naiste klassis midagi selget veel pole, kuna mõne löögi sisse mahub väga palju mängijaid. Võitjad selguvad homme.

Tulemused

Samas alustati noorte rajamängu meistrivõistlustega, kus mängiti mõlemas võistlusklassis nii kvalifikatsiooni ring kui ka veerandfinaalid. Poolfinaalidesse jõudsid noormeestest Robin Udodov vs Kaur-Mattias Kuuskme ning Rasmus Kivila Jr vs Hart Oskar Aoveer. Seega Niitvälja vs Rae Golfiklubi miniduellid. Udodov alistas poolfinaali jõudmiseks kvalifikatsiooniringi parima Rauno Pikka ning kaheksa hulka ei jõudnud Ruut Kangust.

Play-off bracket

Neidudes jõudsid poolfinaalidesse neli kvalifikatsiooniringi parimat. Esimeses poolfinaalis selgitavad paremuse Iiris Mätas vs Meribel Malva ja teises Elizaveta Sofia Reemet vs Kirke Kiige. Pingelisema veerandfinaali pidas kvalifikatsiooniringi parim Mätas, kes sai jagu Danielle Truusast alles viimasel rajal.

Play-off bracket

Lätis mängiti teine päev Faldo Series võistlusel, kus esialgu meil WAGR klassides esikolmikusse veel asja pole.

Tulemused

Soomes alustati U14 ja U16 lahtiste meistrivõistlustega. U14 tüdrukute klassis hoiab avapäeva järel teist kohta Kristella Sikk.

Tulemused

Homme alustab Alps Touril Andorras Sander Aadusaar.

Tii-ajad