TÄNA näeb EGCC’s ja Delfi TV’s Guinnessi rekordiomanikku golfipalli löömises

Screen Shot 2015-05-02 at 12.01.28 PM

Jõelähtmes Estonian Golf & Country Club’is toimub täna esmakordselt Eestis Long Drivers European Tour’i osavõistlus, kus teiste proffide hulgas tuleb võistlustulle ka ameeriklane Maurice Allen, kes 2012. aastal sai enda nimele Guinnessi rekordi lüües golfipalli, mille kiiruseks mõõdeti 339,56 km/h.

Maurice Allen on multitalent, kes muuhulgas on jooksnud 100m ajaga 9,98. Allen võitis ka hooaja avavõistluse kolm nädalat tagasi Rootsis Bro Hoff golfiklubis saades pikimaks löögiks finaalis kirja 346m. Alleni isiklik rekord võistlustel on 414 meetrit.

Lisaks Allenile on stardis veel üheksa elukutselist pikkuslööjat, eestlastest lähevad proffide hulgas võistlustulle Torel Neider ja Priit Jalasto.

Lisaks proffidele võisteldakse ka amatööride, juuniorite, seeniorite ja naiste klassides. Võistlus algab Jõelähtmes kell kaks päeval, proffid alustavad päeva peale kella viite, autasustamine toimub poole kaheksa aegu. Kogu võistluspäeva vältel mängib muusikat DJ Quest ning avatud on ka Fahle välirestoran, kus saab head ja paremat tantsumuusika ja golfimängijate pikkuslöökide kõrvale nautida.

Pealtvaatajatele on võistluse vaatamine loomulikult tasuta, tulge kohale ja näete Eestis esmakordselt midagi sellist, mida siin ennem nähtud ei ole!

 

Ajakava:
15:00 seeniorid
15:45 kvalifikatsioonid
17:15 poolfinaalid ja finaalid amatööridele ja seenioritele
18:00 proffide rajamäng 1/16 finaalid
19:00 poolfinaalid ja finaalid proffidele
19:30 autasustamine

Võtke sõbrad kaasa ja näeme laupäeval golfiväljakul!

Võistlejate nimekiri: SIIN

DELGFI TV ülekanne: SIIN