Tingimused sama rasked, tulemus paraneb

Foto: EGL

Sotograndes lõppes Euroopa rahvuste karika teine päev ja Eesti meeskonna mäng näitab paranemismärke. Päeva parima individuaalse tulemusega sai noortekoondislastest hakkama Ralf Johan Kivi (Niitvälja Golf), kes sai kirja 79 lööki. Rauno Pikk lisas meeskonna tulemusse 80, Richard Teder 81 ja täna meeskonna arvestusse ei läinud eilse parima Ruut Kangusti (kõik kolm EGCC) skoor, mis oli täna 85 lööki.

Päeva valitses Hispaania meeskond, kes sai täna kolme mängija peale kirja -7 ja edestab lähimat jälitajat Taanit juba 14 löögiga. Väga must päev oli eilse järel liidrikohta jaganud Prantsusmaal, kes sai päeva kokkuvõttes kirja vaid ühe löögi võrra parema tulemuse, kui Eesti meeskond ja langes Norraga kuuendat kohta jagama. Prantslaste üks liidreid, hiljuti kolmepäevase Alps Touri etapi tulemusega -24 võitnud Oihan Guillamoundeguy mängis täna näiteks 82 lööki ja edestab me hetke parimat Kivi vaid viie löögiga. Individuaalselt on kaks päeva kõige kindlam olnud hispaanlane Jaime Montojo Fernandez, kes mõlemal päeval on ainsana suutnud mängida alla par-i, skooriks 69, 69.

Eesti meeskond suutis täna edestada Šveitsi ja Austriat. Kõige lähemal meist on kahe päeva järel Belgia, kellest jääme maha 5 löögiga, Austria edu on 8 lööki ja Šveitsil 9. Kaks päeva on veel minna seega kõik on võimalik. Tulemused

Korra sai võrdlusse toodud Eesti meeskonna 2018. aasta sama võistluste tulemused. Kui avapäeval edestas põlvkond vanemaid mängijaid tänast noortekoondist 4 löögiga, siis teisel päeval olid neli aasta varem mänginud 6 löögi võrra paremad.