Tule nädala lõpus toimuvale Niitvälja Karikale appi vabatahtlikuks

Vabatahtlikke töö on suurte golfiürituste sujumise oluliseks ja lahutamatuks osaks. Viimastel aastatel on Niitvälja suurüritustel kaasa löönud kokku üle saja vabatahtikku. Vabatahtlik töö näitab inimese head tahet tegutseda, saada uusi kogemusi ja kontakte ning leida sõpru – väärt kogemus kõigile! Vabatahtlikuks on oodatud nii golfihuvilised kui ka lihtsalt tublid aktiivsed inimesed igas eas. Nagu juba traditsiooniks on saanud soovime ka sel suvel oma meeskonda kaasata inimesi vabatahtlikena, et võistlusi sujuvamalt korraldada.

niitväljale vabatahtlikuks

2014. aasta võistlused, kuhu abiväge vajame:

11.-13. juuli XXII Niitvälja Karikas by Mandatum Life
6.- 7. september Klubidevahelised Eesti Meistrivõistlused

Võistlustel vajame abi starteri töös, vahetulemuste võtmisel ning palli otsijad (ball spotter).

Töö kirjeldus:

“Starter” – lähetab mängijad õigel ajal rajale ja jagab infot toimuva võistluse kohta
“Vahetulemuste võtjad” – radadel 3, 6, 9, 13, 16 – märkida üles võistlejate tulemused ning edastada need staapi tahvelarvuti abil;
“Palli otsijad (ball spotter)” radadel 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17 – jälgida kuhu peale avalöögi sooritamist mängija pall kukub ja anda sellest mängijale lipuga märku.

Vabatahtliku töö on tasustatud:

–       pool päeva (kuni 4 tundi) ühe Niitvälja Golf PAR20 väljaku vautšeriga või 10 žetooniga.
–       üks täispäev vabatahtlikku tööd võrdub ühe Niitvälja Golfi Park väljak vautšeriga või 20 žetooniga. Lisaks saab vabatahtlik särgi, mütsi ning pakume ka toitlustust.
–       kaks täispäev vabatahtlikku tööd võrdub kahe Niitvälja Golfi Park väljak vautšeriga või 40 žetooniga. Lisaks saab vabatahtlik särgi, mütsi ning pakume ka toitlustust.
–       kolm täispäev vabatahtlikku tööd võrdub kolme Niitvälja Golfi Park väljak vautšeriga või 60 žetooniga. Lisaks saab vabatahtlik särgi, mütsi ning pakume ka toitlustust.

Kui tekib küsimusi siis lisainfot töökorraldusest, ajagraafikust ning ka registreerimine toimub läbi Merle Eenmaa merle@niitvaljagolf.ee, tel: 505 8363