Turbalt hea võistlus Floridas

Joonas Turba võistles nädala alguses The Battle at the Shores golfivõistlusel. Kaks päeva väldanud turniiril sai Turba kirja tulemuseks +4 (72, 73, 72), mis andis lõpptulemiks 13. koha jagamise. Normandy Shores golfiklubis toimunud võistluse võitis A. J. Ewart (WAGR 173) resultaadiga -5. Lisaks Kanada esindajale sai vaid kaks mängijat tulemuseks miinusmärgiga alanud resultaadi. Esikümnesse jõudis kuus mängijat, kes kuuluvad NCAA II divisjoni TOP100 hulka.

Meeskondlikult polnud vastast Barry ülikoolile, kes hoiab ka II divisjoni edetabeli esikohta. Turba ülikool Tampa University sai kõrge neljanda koha, jättes seljataha kolm meeskonda kes edetabelis kõrgemal kohal. Tulemused

Turba kommentaar võistlusele: „Kõik ringid olid hästi tuulised, vähemalt 2 keppi tuli juurde võtta, kui vastu oli. Viimane ring tuul oli sama kõva, kuid oli suunda muutnud, seepärast oli algus väga rabe, kuid lõpuks sain tunde kätte. Kuna väljak ise on lihtne ja lühike siis lipud olid pandud „minigolfi“ kohtadesse ehk taktika oli lüüa griini keskele iga rada ja oodata lihtsalt kuni putter tuliseks läheb. Sain enamvähem plaani järgi mängitud ja hetkel enesetunne on hea.“