Turbalt ja Jegersilt hea mäng, koondis paraku veidi tagasihoidlik

Foto: EGL

Euroopa Meistrivõistluste B divisjoni avapäeval mängisid individuaalselt parimad tulemused Joonas Juan Turba (-3) ja Kevin Christopher Jegers (-2), kuid paraku teistel mängijatel ei olnud parim päev ning seega avapäeva järel leiab koondis end kuuendalt kohalt. Liidripositisooni haaras võimsalt Šveitsi meeskond, kellele järgnevad Belgia, Sloveenia ja Wales. Eesti ees on kolme löögiga Slovakkia ning me omakord edestame Poolat nelja löögiga.

Peatreener Paul Põhi sõnul oli näha osade poiste mängus veidi väsimust. „Üheksa raja järel olime veel kolmandal positsioonil, kuid paljudel poistel ebaõnnestus just mängu teine pool. Ilmselt annab tunda, et see on neil järjest juba seitsmes päev ning eile sai seetõttu tehtud küll vaid üheksa rada aga tundub, et veidi liiga palju on järjest mänguringe,“ sõnas Põhi.

Joonas Juan Turba: „Niitvälja Karikal kaotasin viimane päev mängutunde ära, sain siin harjutades pärast teist harjutusringi tunnetuse tagasi. Seetõttu läksin tänasele ringile enesekindlalt peale. Lõin palli hästi ja enamus putid kukkusid millel võimalust oli. Olen tänase ringiga väga rahul.“

Kevin Christopher Jegers: „Mäng oli mul väga hea, pikad löögid toimisid hästi, putt oleks vōinud natukene parem olla. Puttasin paar meetrist birdiet mööda aga loodan, et need birdied tulevad homme mulle. Väljaku ehitus mulle väga meeldib, griinid on kiired ja ühtlased. Mul ka vedas, sest täpselt, siis kui ma lõpetasin hakkas vihma sadama.“

A-divisjonis lõppes löögimängu osa. Esimese positsiooni haaras Rootsi, kes veerandfinaalis kohtub tabelis langenud Soomega.