TV6 ja Eesti Golfi Liit pikendasid koostööd

Meil on heameel teatada, et eelmisel aastal esmakordselt TV6 kanalile jõudnud Eesti meistrivõistlused löögimängus jõuavad ka kahel järgmisel aastal sama kanali kaudu kõigi televaatajateni. Lisaks on ülekanne saadaval ka TVPlay vahendusel internetis.

Eesti Golfi Liidu president Erki Mölder sõnas kokkulepet allkirjastades, et see on loogiline samm arvestades viimaseid aastaid. „Eesti golfi populaarsus ja meistrivõistluste sportlik tase on kolmel viimasel aastal olnud meie golfiajaloo kõrgeim, mistõttu ootame ka järgnevatelt võistlustelt kõrgtasemel sportlikke saavutusi. Läbi TV6 saame ka kahel järgmisel aastal tutvustada raskeid, kuid imeilusaid Eesti golfiväljakuid ning näidata meie parimaid mängijaid tuhandetes Eesti kodudes,“ sõnas Mölder.  

TV6 juht Priit Leito lisas omalt poolt, et eelmise aasta augustis esmakordselt teleekraanile jõudnud meistrivõistluste ülekanne osutus vägagi populaarseks. „Saaremaal peetud löögimängu meistrivõistluste finaalpäeva vaatas kokku üle 10 000 inimese, mis näitab, et spordiala kandepind aina laieneb ning huvi Eestis veel küllaltki noore spordiala vastu aina kasvab,“ märkis Leito.

2020. aasta meistrivõistlused peetakse 24.-26.juulini Jõelähtmel, Estonian Golf & Country Clubis, kus viimati toimusid löögimängu meistrivõistlused 2016. aastal.

2019. aasta ülekanne on jätkuvalt järelvaadatav TVPlay vahendusel.