U16 Euroopa meistrivõistlustel raske teine päev

Soomes jätkusid täna karmides tuulistes oludes kuni 16-aastaste Euroopa meistrivõistlused golfis. Päeva parima tulemuse mängis välja Ruut Kangust (EGCC), kes sai kirja 75 lööki, mis aitas tal 10 kohta tabelis tõusta jagatud 35. kohale. Ralf Johan Kivi (Niitvälja Golfiklubi) mängis heas rütmis 15. rada, kui oli veel +4, kuid viimase kolme rajaga andis ära viis lööki ning lõpetas tulemusega 81. Kokku tähendas see tihedas edetabelis täna 17. kohalist langust ning enne otsustavat päeva jagab Kivi 29. kohta. Tulemused

Neidude turniiril mängis Elizaveta Sofia Reemet täna 81 lööki, mis tähendas täna tabelis 11 koha võrra langust. Enne kolmandat päeva paikneb Reemet jagatud 28. kohal. Isabel Sireli (mõlemad EGCC) mänguringi tulem oli täna 89 lööki. Tulemused

Tänase päeva kohta andis kommentaari Elizaveta Sofia Reemet: „Tänane päev oli tõeliselt keeruline, Griinidest oli pea võimatu aru saada. Isegi kui vaid puudutasin palli, oli putt ikkagi 4 meetrit pikk. Muidugi ei olnud see mitte ainult väljaku viga, vaid mul oli probleeme oma raualöökidega, mis lõpetasid alati paremal. Proovisin veast aru saada ja tegelikult ma suutsin vea parandada, kuid löögid polnud ikkagi piisavalt head. Ma arvan, et lipupositsioonid olid täna ka liiga rasked, alati väikestel „mägedel“ ja tõesti raskete kalletega. Kokkuvõttes mulle siiski meeldis tänase hea ilmaga mängida.“

Võistkondlikus arvestuses langesime neli kohta, asetudes enne otsustavat ringi 19. positsioonil. Tulemused