Üllatusmees Matt Every võitis PGA Tour’il Arnold Palmer Invitationali!

ORLANDO, FL - MARCH 23: (L-R) Arnold Palmer congratulates Matt Every of the United States as he celebrates with the trophy after winning the Arnold Palmer Invitational presented by MasterCard at the Bay Hill Club and Lodge on March 23, 2014 in Orlando, Florida. (Photo by Sam Greenwood/Getty Images)

Arnold Palmer Invitational presented by MasterCard - Final Round

Võistluse finaalpäeval tulemusega 70 (-2) võitis Matt Every oma elu esimese PGA Tour’i osavõistluse. 5 birdiet ja 3 bogey oli piisav tulemus, et saavutada kuulsal Arnold Palmer Invitationalil esikoht ja kindlustada omale pääse 10-13 aprillil toimuvale The Masters golfivõistlusele Augustas!
Teisele kohale platseerus Keegan Bradley, kes mängis viimase ringi PAR’i ja sai nelja päeva kogutulemuseks -12.
Kolm päeva liidrina püsinud Adam Scott mängis viimaselringil tulemuse 76 (+4) ja saavutas kokkuvõttes kolmanda koha nelja päeva kogutulemusega -11.
Adam Scott oleks võistluse võiduga tõuganud maailma golfi edetabelis Tiger Woods’i teiseks ja tõusnud ise maailma esimängijaks.

PGA Tour’i mängijatele on jäänud veel kaks osavõistlust enne The Masters Tournament’i, milleks on Valero Texas Open ja Shell Houston Open.

Allikas: Eesti Golfi Liit