Uus toetaja – Linus Medical

Heameel on tõdeda, et Eesti Golfi Liidu toetajate sekka liitus järjekordne firma, seekord meditsiinivallas tegutsev Linus Medical. Linus Medical toetab Eesti Golfi Liidu tegemisi järgmisel kahel aastal.

„Iga toetaja annab meile võimaluse veelgi paremini teha oma põhitegevusi ning panustada aina enam golfi arengusse,“ sõnas Eesti Golfi Liidu peasekretär Kristo Raudam lepingu sõlmimisel.

„Linus Medical on pidevalt toetanud ja jätkuvalt toetab nii noorte kui täiskasvanute spordiharrastusi erinevate spordialade lõikes, seega terves kehas terve vaim on kindlasti ka meiepoolne lähenemine tervislikule kogukonnale,“ sõnab firma omanik ja tegevjuht Lembit Allikmets.

„Kuna golfi harrastamine ei sõltu vanusest ega mõnest muust piiravast tegurist, siis Eesti Golfiliidu toetamine on igatpidi loogiline jätk tervislike eluviiside ja suurepärase kogukonna toetuseks ja arenduseks. Seoses ka enda tagasihoidliku golfiharrastusega on rõõm toetada nii erinevate ürituste ja võistluste korraldamist kui ka kaasteelisi sellel valitud keerulisel, kuid samas rahuolu pakkuval rajal,“ lisas Allikmets.

Linus Medical tegutseb kõigis kolmes Balti riigis ning tegeleb erinevate, kuid põhiliselt krooniliste haiguste puhul vajaminevate  meditsiinivahendite ja -seadmete  jaemüügi, hulgimüügi ja turundamisega Balti regioonis.

Firma viljeleb äritavasid, mis toetavad tugevat kogukonda, tervislikku keskkonda ja majanduslikku heaolu nii praegu kui ka tulevikus.