Uus trükivärske ajakirja Golf number jõuab peagi lettidele

Eesti golfimaailm on taas üheskoos millegi ilusaga hakkama saanud — järgmisel nädalal jõuab kodudesse ja müügikohtadesse Eesti esimese golfiteemalise ajakirja Golf sügisnumber. Peale toimetuserahva on väljaande ilmumises osalised veel paljud golfiga seotud inimesed, kes lisaks oma muljete jagamisele tahavad ka teistele rääkida, kui toreda ja sportliku vaba aja veetmise alaga on golfi näol tegu.golf_ee_cover

Ajakirjas räägitakse palju golfist kui mängust ning selle kaudu ka mitmetest toredatest inimestest ja ettevõtetest, kohtadest, kuhu lemmikala on golfareid viinud, võistlustest ja saavutustest, aga juttu on ka tervislikust toitumisest, ilunippidest, saatuslikest sündmustest eluteel ja paljust muust. Täpsemini — ajakirja kaante vahele mahub kogu meid ümbritsev elu selle mitmekesisuses, vaadatatuna läbi golfiprisma.

Ajakirja esikaanel joonestuvad välja pangajuhist isa Priit Põldoja ja poeg Ralf, kelle tee golfimaailmas on lugu isa-poja suhetest ning Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer avab oma varalahkunud pojast jutustades haavaarmides südame. 

Kõigest sellest ja paljust enamast saate lugeda, kui toote postkastist ära tellitud ajakirja Golf või tõttate lähimasse müügikohta, et ajakiri endale osta.

Ajakirja Golf toimetus soovib kõigile lugejatele ilusaid sügishetki ajakirja trükilõhnalisse sisusse süvenedes! 

Ajakirja saab tellida SIIN! 

http://ajakirigolf.ee/telli-ajakiri/