Varjun mängis USAs esimest võistlust

Foto: erakogu

Mattias Varjun pääses kohe esimesel katsel Middle Tennessee golfivõistkonna koosseisu ning esindas ülikooli  Louisisana Tech’i korraldatud turniiril. Mängiti Squire Creek väljakul ning kokku osales 14 võistkonda 84 mängijaga. Mattias Varjuni kogutulemus +6 (76, 73, 73) andis 34. koha jagamise tabelis. Meeskondlikult saadi viies koht. Tiimi parima tulemuse mängis välja sel suvel Eestis puhta töö teinud Ilari Saulo, kelle tulemuseks oli -5, mis andis individuaalselt teise koha.

Mattiase enda kommentaar avavõistluse kohta: „Griinid olid kiired, kõvad ja suurte kalletega. Meeskonnana mängisime iga päev paremini, aga peale esimest kehva päeva olime liidritest palju maas. Oma mänguga jäin enam vähem rahule, esimese võistluse kohta oli palju positiivset, aga ka asju, mida tuleb parandada.“

Middle Tennessee ülikooli golfimeeskonna koosseisu kuulub kokku 11 mängijat, kellest tavapäraselt pääseb turniirile vaid 6 mängijat. Mattias Varjun on üks viiest uustulnukast ülikooli võistkonnas. Oma meeskonna siseselt sai Mattias turniiril paremuselt neljanda tulemuse.

Tulemused