Varjunid võistlesid samal turniiril

USA on suur ja lai ning ei juhtu tihti, et kahe eestlase ülikoolid satuvad samale turniirile. Seekord siiski nii juhtus ning Milwaukee lähedal, University Rodge Golf Coursel mängisid nii Mattias kui Markus Varjun oma koduülikoolide VCU ja Middle Tennessee State eest. Badger Invitational turniiril sai parema lõppkoha Mattias, kelle lõppresultaat -3 (74, 69, 70) andis jagatud 15. koha. Markuse ringid olid 72, 71, 73; mis andsid jagatud 30. koha 90 osaleja seas. Individuaalselt võitis iirlane Joshua Hill. Tulemused

Meeskondlikult oli Markuse koduülikool väga lähedal turniiri võidule kaotades esikoha saanud Florida Gulf Coast University võistkonnale vaid ühe löögiga. Mattias koduülikool jagas neljandat kohta.

Viimaste radade eel olid eestlased veelgi kõrgemas mängus, kuid eelviimasel rajal lipsas Mattiasel sisse päeva ainuke bogey ning tuulistes oludes paraku tuli Markusel sisse lõpueel kaks järjestikust double-bogey.

„Arvestades avapäeva ja rasketes olude peetud viimast päeva võib turniiriga siiski kokkuvõttes rahule jääda,“ sõnas Mattias vahetult pärast mänguringi.