Värske ajakirja Golf kaanepersoon on Rita Rätsepp

GOLF-4572
Müügile on jõudnud Eesti esimese ja ainsa golfiajakirja Golf suvenumber, mis pakub terve portsu lugusid golfist ning sellega seotud inimestest ja nende tegemistest. Kaanelugu räägib ühest erilisest naisest – see on näitleja, psühholoog ja golfitar Rita Rätsepp.

„Kui pöördusime toimetusega näitleja, psühholoogi ja kirgliku golfimängija Rita Rätseppa poole sooviga teda usutleda ja saada ta kaaneloo persooniks, saime teada, et tegelikult oli ta juba mõni aeg tagasi võtnud vastu otsuse intervjuudega tagasi tõmbuda. Kui naine kuulis aga märksõna „golf“, oli vastus jaatav. Nii sündiski kokkulepe, et räägime ja teeme mõned ülesvõtted ka,“ kommenteeris ajakirja Golf väljaandja Monika Kuzmina.

Rita Rätsepp ütleb, et on golfisõltlane ja tõeliselt õnnelikuna tunneb ta ennast golfiväljakul. „Kui on ilus ilm ja ma lihtsalt olen seal, siis mõtlen, et issand, kui õnnelik ma olen selle üle, et olen elanud nii kaua, et seda hetke näha!“ tunnistab ta. Intervjuus leiab daam aega rääkida lisaks golfile keskendumisest, positiivsuse tähtsusest, teatrist ja näitlemisest, inimeste aitamisest ja paljust muustki elulisest.

„Iga pooleteise tunni vältel kogetud minut kandis Ritast õhkuvat ausust ja kirge. Selline ta siis on – inimene, kes ei häbene väljendada hingepaitavaid emotsioone. See oli esmakordselt minu töös, kui need intervjueeritava emotsioonid kandusid üle minulegi ning tundepuhangu vaibumiseks tuli hetkeks lasta asjadel lihtsalt peatuda,“ lisas Kuzmina.

Lisaks Rita Rätseppale leiab uuest ajakirjast veel mitmeid lugusid toredatest inimestest nagu golfikülade rajaja Mait Schmidt ja Pro Rein Auväärt. Ajakiri on müügil suuremates müügikohtades ja golfiklubides, soodustusega Prismas.

Ilusat suve ajakirja Golf ja mõnusate golfiinimeste seltsis!
www.ajakirigolf.ee