Viimase raja eksimus maksis esikümne koha

Foto: Kadri Palta

Kevin Christopher Jegers oli 53 rada Kannapolises toimunud turniiril esikümnes, kuid viimasel rajal tehtud double bogey kukutas ta jagama 13.kohta. See tulemus Irish Creek Intercollegiate nime kandud turniirilt aga on Jegersi parim, esimese, poolikul hooajal saavutatud lõppkoht.

Avaringi järel haaras Jegers liidripositsiooni koos nelja kaasmängijaga. 69 lööki tähistas ka Jegersi parimat ringi USA pinnal. Reedel mängiti kohe otsa ka teine ring ning Eesti koondislase teine ring oli 72 lööki, mis langetas ta 5. kohta jagama. Kolmas ring peeti laupäeval ning 75 lööki, tähistas lõpptulemust +3. Täiesti omast klassist oli sel turniiril norrakas Sander Akeren, kes mängis kogutulemiks -14 (70, 64, 65) ja edestas teiseks jäänud ülikooli kaaslast Balake McShead kogunisti kümne löögiga. University of North Carolina Wilmington võitis kindlalt, peamiselt tänu nende kahe mehe panusele ka meeskondliku võistluse edestades teiseks jäänud VCU ehk Virginia Commonwealth University tiimi kogunisti 16 löögiga. Jegersi koduülikoolile (Middle Tennessee State) seekord 7. koha jagamine. Tulemused

Jegersi enda kommentaar turniiri kohta: “Mäng oli üpriski hea kõik kolm päeva, putt vedas natukene alt viimane päev aga ülejäänud oli hästi. Väljak oli väga märg ja mudane, kuna seal oli palju vihma sadanud ennem. Griinid olid õnneks head ja kiired. Esimene päev oli ilm ikka väga külm, see hetk kui starti läksime oli väljas 4 kraadi ja tugev tuul, esimesed 9 rada olid sõrmed külmunud. Suutsin külma ilmaga hästi toime tulla ja hea skoori kirja saada.”

Järgmiseks võistluseks Jegersi ülikoolile on juba konverentsi finaal, mis peetakse aprilli lõpul. Selle võidu korral ootab ees juba pääs NCAA regional turniirile, vastasel juhul on hooaeg läbi.