Viimasel päeval parim ring

Anete Liis Adul mängis täna Golf de St Germain golfiväljakul naiste individuaalsetel Euroopa meistrivõistlustel oma kolmanda ringil suurepärased 73 lööki. Cut jäi siiski sel korral läbimata, kuna piiriks oli par ning viimasele päevale pääsesid 60 mängijat + viigid. Adul lõpetas jagatud 116. kohal tulemusega +12 ning ringidega 75, 80 ja 73, mis on parimaks Eesti naisgolfimängijate poolt saavutatud kohaks individuaalsetel Euroopa meistrivõistlustel. Tulemused

Kolmanda päeva järel on liidripositsioonil belglanna Savannah De Bock tulemusega -13 ning tänase ringiga 67 lööki.

Aduli enda kommentaar pärast tänast: “Olen tänase päevaga rahul. Lõpetasin võistluse ilusasti ja kolmest päevast kaks olid head. Kui eile ei saanud väga puttamisega hakkama, siis täna tunnetasin griine palju paremini ja päästsin mitu rada just lähimänguga ära. Eksisin ühe avalöögiga, kust pidin vahelöögi tegema, kuid ülejäänud avalöögid olid fairwayl. Rauad olid okeid ning nautisin mängu ja head väljakut. Siit edasi ainult paremaks ja üks hea kogemus on juures.”

Euroopa meistriks krooniti päev hiljem aga pärast lisaradasid vaid 16-aastane belglanna Savannah de Bock. Nelja rajaliseks kujunenud play-offis jäi kaotajaks ning sai hõbemedali omanikuks inglanna Charlotte Heath. Pronskmedal kuulub aga prantlanna Ines Archerile.