Eesti Golfi Liit avaldab 2018 hooaja kalendri

Foto: Joosep Martinson

Kõik meistrivõistlused on leidnud omale väljaku ning Eesti Golfi Liit koostöös Estonian Touri meeskonnaga on valmis võistlejaid mainitud päevil võõrustama ja parimad välja selgitama.

Sel aastal toimuvad kõik Meistrivõistlused Eesti Vabariik 100 tunnusega ning on valdavalt lahtised, mis tähendab et ka välisriikide võistlejad on teretulnud osalema.

Samuti on sel aastal Estonian Amateur Championshipil palju rohkem kaalu kui seni, sest EstAm on ühtlasi ka kvalifikatsioon Rajamängu MV top 12 asetuse saamiseks.

 

Lisaks leiab kalendrist vähemalt kolm võistlust, kuhu on oodatud ka profid ja mitteamatöörid. Nendeks on Rajamängu MV, Four-Balli MV ja Löögimängu MV. Profid ja mitteamatöörid peavad ühe tingimusena olema mõne EGL-i liikmesklubi liikmed.

Kuna vanusepiiranguga Meistrivõistlused muutusid lahtisteks, siis rahvuslikud medalid jagatakse Eesti Löögimängu MV raames. Esimest korda Eesti golfi ajaloos selgitatakse Eesti Löögimängu MV raames välja Eesti Meister olenemata mängija staatusest. See tähendab et võistlema on oodatud ka kõik Eesti kodakondsusega profid ja mitteamatöörid.

Kindlasti soovitame kõigil huvilistel enda kalendritesse kuupäevad kirja panna ja tutvuda võistluste juhenditega, mis avaldatakse järgmisel nädalal.

 

EGL kalendris on järgmised võistlused:

–              Estonian Amateur Open (26-27 mai) , Saare Golf,  WAGR

–              Estonian Match Play Open (9-11 juuni), EGCC Stone+Sea, WAGR

–              Estonian Senior Match Play Open (10-11 juuni) EGCC Stone+Sea 

–              Estonian Junior Open (19-21 juuni) WAGR, Otepää

–              Estonian Four-Ball Open (13-15 juuli), Golf X Rae

–              Estonian Senior Open (21-22 juuli), Saare Golf

–              Eesti Meistrivõistlused Löögimängus (31. august-2. september) , Niitvälja Golf, WAGR

–              Eesti Klubidevahelised Meistrivõistlused (8-9 september) Valgeranna

–              Estonian Mid-Am Open (22-23 september), EGCC Sea+Stone, WAGR(?)

Siit leiab tee Eesti Golfi Liidu kalendrisse https://www.golfbox.dk/livescoring/tour/?language=1061#/customer/121/schedule

EGL võistlus komitee