Eesti Golfi Liit koostöös Eesti Golfikohtunike Koguga on kokku pannud 2018 aasta reeglite koolituskalendri

Fotod: erakogu

Esimene Tase 1 Reeglite Kool toimub 18.märtsil ja on suunatud peamiselt Eesti golfiväljakute võistluskomiteedele ja võistluste korraldajatele.

Kes esimesest Reeglite Koolist osa võtta ei saa, siis on ta oodatud 14 aprillil toimuvale Tase 1 (või Tase 2 vastavalt vajadusele) Reeglite Kooli.

Palun andke teada, kes ja millal on tulemas esimesele koolitusele mis toimub 18.märtsil hiljemalt 3.märtsiks. Vastavalt registreerunud inimeste arvule saame vaadata paraja suurusega ruumi. Seniks saame öelda ,et esimene Reeglite Kool toimub Tallinnas või Tallinna lähistel Audentes Spordikoolis või mõnes golfiklubis.

Link registreerimise lehele https://tinyurl.com/Reeglitekoolitus

Tase 1 Reeglite kool kestab ühe päeva. Päev algab kell 9:30 ja lõpeb 18:00. Tase 1 Reeglite Kool annab osalejale ülevaate golfireeglitest ning kuidas golfireegleid rakendada. Lisaks räägime üle ka võistluskomitee rolli ja vastutused võistluse korraldamisel.

Tase 1 Reeglite Koolis osalemise maksumus osalejale on 30€. Tase 1 läbimine on soovituslik eeltingimus Tase 2 Reeglite Kooli liikumiseks.

Tase 2 Reeglite Kool kestab 2 päeva sisaldades ka praktilist reaalsete situatsioonide lahendamist ja lõpeb kirjaliku eksamiga. Tase 2 Reeglite Koolis osaleja saab võimaluse liituda Eesti Golfikohtunike Koguga ning olla klubi tasemel võistlustel golfikohtunikuks (I kategooria Golfikohtunik).

Tase 2 Reeglite Koolis osalemise maksumus osalejale on 75€. Tase 2 läbimine on eeldus Tase 3 Reeglite Kooli minekuks, mis toimub iga aasta Šotimaal St. Andrewsis ja mille viivad läbi R&A koolitajad. Tase 3 läbija on seadnud endale sihiks saada kas Eesti Meistrivõistluste peakohtunikus, rahvusvaheliseks golfikohtunikuks, võistluse direktoriks või Tase 2 Reeglite Kooli koolitajaks.

Tase 1 ja Tase 2 Reeglite Kooli õpetajateks on värskelt R&A Õpetajate Koolist tulnud Sander ja Anu.

2018 kevadel keskenduvad Tase 1 ja Tase 2 Reeglite Koolid hetkel kehtivatele golfireeglitele. 2018 sügisel ja 2019 talvel toimuvad Tase 1 ja Tase 2 Reeglite Koolid juba 2019 golfireeglite järgi.

NB! kui te teate kedagi, kes veel sooviks veel infot Reeglite Kooli kohta, siis palun andke teada selle inimese nimi ja e-mail. Kui te ei soovi edaspidi Reeglite Kooli kohta infot siis palun andke ka seda teada.