EGL RHCR komitee erakorralise koosoleku otsus

Lükata HCPI arvestuseks kõlbulike arvesseminevate ringide (General Play ehk vananimega EDS) alguskuupäev Eesti väljakutel edasi kuni Vabariigi Valitsuse poolt väljakuulutatud erakorralise seisukorra lõppemiseni 01.05.2020*. See tähtpäev võib muutuda, kui muutuvad erakorralise seisukorra asjaolud, millest teavitatakse mängijaid, klubisid ja väljakuid jooksvalt.

Eriolukorra kehtivusajal soovitame väljakutel ja klubidel tungivalt lisaks Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud meetmetele võtta kasutusele ka R&A poolt pakutud meetmed, et viia minimaalseks igasugune Covid-19 viiruse levimise oht.

Ajal, kus maailmas ja Eestis valitseb enam kui tõsine olukord, kus kõik peavad pingutama, et viiruse levikule piir panna, ei saa ka golf sellest kõrvale jääda. Peame kasutusele võtma kõikvõimalikud vajalikud meetmed, loobudes sealjuures mõningatest harjumuspärastest võimalustest.

Sellega annab Eesti golfi kogukond oma panuse sellesse, et kehtiv eriolukorra periood jääks võimalikult lühikeseks ning et saaksime võimalikult peatselt naasta tavapärase golfimängu nautimise juurde.

Heinu Klaas
EGL RHCR komitee esimees

* – täpsutuseks. Käesolevast aastast saab GolfBoxi sisestada vaid HCP kõlbulikke ringe. Enam ei ole võimalik sisestada mittearvesseminevaid ringe.