Horvaatia Junior Openilt Eestisse esikoht

Eelmisel nädalavahetusel osales 11 Eesti noortekoondislast Zagrebis toimunud Horvaatia Junior Openil. Kolme päevase võistluse õnnestus neidude arvestuses võita Elizaveta Sofia Reemetil. Reemeti mänguringid Riverside golfiklubis olid 72, 71, 77, millega ta edestas teiseks tulnud itaallannat Anna Giulia Dal Lagot kolme löögiga. Kolmanda koha sai Sloveenia esindaja Lana Malek, kes jäi maha juba seitsme löögiga. Isabel Sirel jagas turniiril 15ndat kohta.

Noormeeste seas jõudis kolm eestlast küll 10 parema hulka, kuid seekord medalikohti välja ei õnnestunud võidelda. Parima koha mängis välja Rauno Pikk, kes oli viies kogutulemusega -4. Pikka ringid olid 71, 73, 68. Richard Tederi saagiks jäi kaheksas koht tulemusega -2 (74, 68, 72) ning Ralf Johan Kivi kohaks tulemusega -1 (76, 70, 69) oli üheksas. Ruut Kangust lõpetas turniiri 25ndal positsioonil, Rasmus Kivila oli 29, Nils Illimar Esko 31, Karl Kreevs 38, Henry Mägi 43 ja Robin Udodov 44. Võitjaks krooniti kohalik mängija Leo Zurovac, kes sai kirja -11. Teine ja kolmas koht läks itaallaste saagiks. Nii Eugenio Bernardi kui Gabriele Salvatore Costanzo, said mõlemad lõppresultaadiks kirja -8. Tulemused

Võistlusel osalemise üheks toetajaks oli Reval Golf Club, kelle korraldatud võistlusel President Cup, koguti 1500 eurot noortekoondise toetuseks.