Jegers võitis teise turniiri järjest! Ülikooli rekord purunes taas

Kevin Christopher Jegers jätkab fantastilises hoos USAs, kui teist turniiri järjest krooniti võitjaks just Eesti koondislane. Loyola Intercollegiate nimelisel turniiril mängis Jegers taas kolm 6-ga algavat ringi, seekord 66, 69 ja viimasel päeval taas veatu ringi skooriks 65. Kolme päeva lõpptulemus 200 (-16), on uus Middle Tennessee ülikooli rekord, mille Jegers sai enda kätte just eelmisel turniiril ja jõudis püsida vaid üheksa päeva. Kokkuvõttes tähendab see ka seda, et kaks turniiri järjest on Niitvälja Golfiklubi kasvandik mänginud vaid 6-ga algavaid numbreid. Kolme päeva peale kogunes Jegersi kontole 17 birdiet ja 2 eaglet. Palm Valley Golf Clubis toimunud turniiril jäi lähim jälitaja Joseph Glenn (Utah Valley) kolme löögi kaugusele. Turniiril mängis ka Mattias Varjun, kes sai jagatud 84. koha ringidega 76, 79, 72. Viimase päeva skoorkaarti kaunistas Varjunil kaks eaglet. Tulemused

Meeskondlikult sai Middle Tennessee ülikool teise võidu järjest. Seekord edestati Utah Valley ülikooli vaid ühe löögiga.

Kevini kommentaar turniiri kohta: “Mäng oli jällegi super. Suutsin vältida suuri vigu ja hoida pall mängus. Harjutusringi ajal oli drive natukene viltune aga sain selle õnneks võistluse ajaks korda ja ei pidanud rohkem muretsema. Lähimäng oli jätkuvalt väga hea ja tänu sellele ei tekkinud mul viimasel päeval ka ühtegi korda bogey ohtu.”