Junior Openil jäeti kolmes klassis võit koju

Täna lõppes White Beach Golfis toimunud Junior Open, kus võidutsesid eestlased kolmes noormeeste vanuseklassis.

Noormeeste U21 vanuseklassis jättis võidu koju Mattias Varjun (Niitvälja Golfiklubi) kelle kolme päeva kogutulem oli -6 (71, 68, 71). Teiseks jäi kauge külaline Bulgaariast Ryan Staykov, kes mängis +2 (69, 77, 72). Kolmanda koha sai Sten Erik Soo (EGCC) tulemusega +5 (72, 76, 73). Eesti meistrivõistluste arvestuses teenis pronksi Timo Raukas (Niitvälja Golfiklubi). Tulemused

Nagu poiste vanimas vanuseklassis, võidutses ka U18 klassis eestlane ja täpselt sama tulemuse nagu Varjun mängis välja ka Kevin Christopher Jegers (Niitvälja Golfiklubi). Teine koht rändas Soome, +3 (74, 73, 72) mängis välja Saku Tuusa. Kolmandaks jäeti Carl Hellat (Niitvälja Golfiklubi) tulemusega +4 (69, 77, 74). Eesti meistrivõistluste pronksmedal kuulub veel ühele Niitvälja Golfiklubi mängijale – Markus Varjun, kes üldtabelis oli kohal T4. Tulemused

U16 noormeeste vanuseklassis võidutses soomlane Niilo Mäki-Petäjä, kelle kolme päeva kogutulem oli -7 (65, 75, 69). Teiseks jäi sel korral Richard Teder (EGCC), kes kaotas võitjale 2 löögiga. Richardi ringid olid 69, 74, 68. Kolmandaks U16 vanuseklassis jäi Oskari Schuvalow +1 (67, 78, 72). Eesti meistrivõistluse teine ja kolmas koht kuuluvad vastavalt Erik Jurrile (PGA Catalunia Golf) ja Ra Seppelile (Niitvälja Golfiklubi). Tulemused

Kuni 14-aastaste poiste klassis jäi kaksikvõit Eestisse. Väga hea teise päevaga (-1) võitis tiitli Ruut Kangust (EGCC) numbritega 76 ja 71. Teiseks jäi Saaremaa Golfiklubi esindaja Ralf Johan Kivi, kes kaotas vaid ühe löögiga. Saarlase ringid olid 74 ja 74. Kolmandaks nende järgi pressis end soomlane Oskari Kataja +11 (78, 77). Eesti meistrivõistluse medal kuulub veel ka Robin Udodovile (Otepää Golfiklubi). Tulemused

Noorimate poiste vanuseklassis haarasid leedukad kaks esikolmiku kohta, kuid nende vahele pressis teiseks Rasmus Kivila jr. Muljetavaldava tulemusega +4 võidutses Giedrius Mackelis (72, 76). Kolmas oli Kajus Pacauskas +19 (84, 79). Kivila, kes esindab Niitvälja Golfiklubi, tulemuseks +12 (78, 78). Hõbe- ja pronksmedal kuuluvad Eesti MV arvestuses Andreas Robin Pukspuule (EGCC) ja Hart Oskar Aoveerile (Niitvälja Golfiklubi). Tulemused

Neidude kuni 18 aastaste vanuseklassis võidutsesid soomlannad Matildad. Esikoht läks Matilda Svahnile +3 (74, 74, 71), teine koht kuulus Matilda Gustafssonile +8 (72, 83, 69). Võrdse tulemuse mängisid Anete Liis Adul (EGCC) ja Karola Soe (Saaremaa Golfiklubi), kuid vastavalt juhendile kuulus kolmas koht ja Eesti MV kuldmedal Anete Liisile ja neljas koht ning meistrivõistluste hõbe Karola Soele. Pronksmedali omanikuks saab Mariliis Palm (EGCC). Tulemused

U16 vanuseklassis kuulus kaks parimat kohta soomlannadele – Helmiina Rutaneni tulemiks +16 (76, 82, 74) ja Elli Schroderus sai kirja +69 (94, 97, 94). Kolmanda koha sai Lill Kangust (EGCC) +69 (92, 100, 93). Tulemused

U14 vanuseklassis võitis venelanna Alice Chernysheva. Teine koht läks Mia Maria Jaaksonile (Niitvälja golfiklubi). Tulemused

Noorimate tüdrukute vanuseklassi võitis Valgeranna Golfiklubi esindaja Hannah Õunap, kes paraku esindab Inglismaad. Hannahi mänguringid olid 79 ja 78. Teine koht rändas Lätti – Katrina Bulkovskale, kes kaotas Hannahile 5 löögiga. Kolmas koht, eestlastest parim, oli Isabel Sirel (EGCC). Eestlastest meistrivõistluste arvestuses teise koha sai Marta Mets (EGCC). Tulemused