Mattias Varjun võitis rajamängu tiitli hole-in-onega!!!

Foto: Kadri Palta

Eesti lahtiste rajamängu meistrivõistluste meeste klass sai vinge lõpu, kui Mattias Varjun lõpetas mängu 14. rajal hole-in-onega, alistades Kevin-Christopher Jegersi lõppkokkuvõttes 6 rajaga. Mõlemad mängijad kuuluvad Niitvälja Golfiklubisse. Täpne löök sai sooritatud raud-8 abil 138 meetri kauguselt. Kolmas koht kuulub Richard Tederile (EGCC), kes alistas pronksilahingus 3&2 soomlase Sami Laattala (Tapiola Golf). Rajal numbriga seitse sündis Richardi elu esimene eagle.

Mattias Varjuni kommentaar: “Kvalifikatsiooniring läks keeruliselt ning nõrk asetus tähendas, et kohe alguses tuleb mängida tugevate vastastega. Samas teadsin, et ma mängin hästi ning oli hea, et sain esimese võistluspäeva õhtul võrreldes esimese otsaga ühe mängu rohkem mängida. Rajamängus suutsin suurema osa ajast järgida hästi oma mänguplaani ja teha vähe vigu, mis minu meelest oli kõige olulisem. Keerulistes olukordades suutsin lüüa häid lööke, et mäng enda poole kallutada. Oma parima esituse tegin kindlasti finaalis. Alati on hea auhinda vastu võtta ja kõne pidada suurema hulga inimeste ees ja on tore, et see oli võimalik ka rajamängu meistrivõistluste järel.”

Tulemused

Naiste klassis rändas tiitel ja ka kolmas koht perekond Palmi saagiks. Esikoht kuulus Mariliis Palmile (EGCC), kes alistas finaalis Anete-Liis Aduli (EGCC) 4&3. Kolmas koht vanemale õele Merlinile, kes alistas pronksimatšis Karola Soe (Saaremaa Golfiklubi) tulemusega 4&2.

Mariliis Palmi kommentaar: “Võistlus sujus juba esimesest päevast väga hästi. Finaalmatšiga jäin väga rahule, kõik löögid lõin nii nagu plaanisin ja puttid läksid kõik sisse. Üle pika aja mängisin väga head golfi.”

Tulemused

Mid-amatööride klassis jäi võitmatuks Kristo Tullus (Rae Golfiklubi), kes finaalis alistas EGCC kapteni Janar Toomesso tulemusega 5&4. Kolmanda koha mängus oli Niitvälja klubi kapten Joel Rothberg parem Rae Golfiklubi presidendist Janno Sillast numbritega 2&1.

Tulemused

Esmakordselt peetud naiste mid-amatööride rajamängu kuldmedal rändab suure lombi taha, kuna igapäevaselt USAs elav Kadi Hilpus Meldrum (EGCC) võitis finaalis Kristel Ulla (Niitvälja Golfiklubi) tulemiga 5&3. Pronksmedali viib koju Anu Hanson (EGCC), kes võitis Kristina Kuzmenoki (Niitvälja Golfiklubi) 7&5.

Tulemused

Meesseeniorite klassi valitses Benno Maaring (Otepää Golfiklubi), kes tiitli saamiseks alistas finaalis Arne Penti (Valgeranna Golfiklubi) 3&2. Pronks Mait Schmidtile (EGCC), kes pronksilahingus pani paremuse maksma Jüri Tiituse (Saaremaa Golfiklubi) üle numbritega 2&1.

Tulemused

Samuti esmakordselt peetud naisseeniorite klassis tuli võitjaks Küllike Varik, kes finaalis oli parem 6&5 Kai Thornbechist. Mõlemad kuuluvad Niitvälja Golfiklubisse. Kolmas koht langes Lea Schmidti saagiks, kes võitis Karin Mängelit (Niitvälja Golfiklubi) 5&4.

Tulemused

Pärnu Bays toimunud võistlusel osales kokku 120 mängijat. Lisaks hole-in-one‘le eelviimasel päeval tehti ka eriti harukordne albatross. Selle autoriks Rainer Boberg. 

Pildimeenutusi viimasest päevast leiad siit ja pilte auhinnatseremooniast siit
Fotod: Kadri Palta