Naiste koondis alustas kvalifikatsiooni viienda kohaga

Foto: EGL

Täna Jurmala golfväljakul alanud European Ladies Team Shieldi kvalifikatsiooniringil sai Eesti naiste koondis viienda koha. Nelja mängija tulemustest läks täna arvesse kolme parima skoor. Elizaveta Sofia Reemet mängis suurepärase golfiringi saades kirja -1 (päeva paremuselt kolmas individuaalne tulemus). Triin Marleen Ustal panustas 80 lööki ja Anete Liis Adul 84 lööki. Karola Soe mänguring 86 täna arvesse ei läinud. Viies koht tähendab homses veerandfinaalis vastast Ukraina näol, kes mängis täna meist viis lööki parema skoori.

Kindel kvalifikatsioonivõit kuulus Poola naiskonnale, kes edestas kogunisti 15 löögiga teiseks jäänud Läti võistkonda. Kolmanda asetuse play-offiks sai Türgi naiskond. Tulemused

Naiste koondise kapten Anete Liis Adul võttis avapäeva kokku järgmiselt: “Esimese päevaga võib üldkokkuvõttes rahule jääda, sest täitsime eesmärgi, et 8 parema sekka jääda. Elizaveta mängis väga hästi, avalöögid ja lähimäng olid head. Triinul läks okeilt, sest avalöögid ning lähimäng oli head, kuid raualöögid oleksid võinud paremad olla. Minu mäng oli veidi kehva, sest rauad oli halvad, kuid samas lähimäng ning avalöögid olid head. Karolal ei töötanud avalöök ja raffiga oli probleeme, kuid suutis lähimänguga päästa. Väljak ei olnud väga kerge, sest kui fairwaylt eksisid, karistas raff. Griinid olid väga head ja ühtlased. Proovime homme Ukrainat vôita. Mina ja Triin Marleen mängime foursome ning Karola ja Elizaveta mängivad üksikuid matchplaysid.”